reklama

Dyrektor Barcelony wyjaśnił sytuację Dembele

Dyrektor Barcelony wyjaśnił sytuację Dembele
Na 11 dni przed zamknięciem okienka transferowego rozumiemy, że Dembele nie chce zostać w klubie. Chcemy piłkarzy zaangażowanych i dlatego poinformowaliśmy go, że musi odejść jak najszybciej. W tych okolicznościach przekazano mu i jego agentom, że powinien bezzwłocznie odejść, ponieważ chcemy zaangażowanych piłkarzy i liczymy, że do transferu dojdzie przed 31 stycznia. Sportowa konsekwencja tego wszystkiego, oceniana przez trenerów i pierwszego szkoleniowca, jest taka, że nie życzymy sobie, żeby byli z nami niezaangażowani zawodnicy, którzy nie chcą być w Barcelonie, i dlatego fakt, że nie został powołany na mecz Pucharu Króla, jest niczym innym jak konsekwencją tego całego procesu.
Mateu Alemany, dyrektor ds. futbolu Barcelony za:fcbarcelona.es
reklama

Krychowiak ciśnie bekę z piłkarzy Legii

Grzegorz Krychowiak pojawił się na zgrupowaniu Legii w Dubaju i nie mógł nie pozwolić sobie na trochę szydery :D Nagranie pochodzi z profilu Sebastiana Staszewskiego na Twitterze: twitter.com/s_staszewski

Sąd podtrzymał wyrok dla Robinho

Sąd podtrzymał wyrok dla Robinho
Robinho w 2017 roku został skazany za współudział w zbiorowym gwałcie na 23-letniej Albance, którego miał dopuścić się w 2013 roku, w czasach gry w AC Milanie. Prawnicy piłkarza przez ostatnie lata starali się apelować w tej sprawie do różnych instancji, ale w środę 19 stycznia ostatnia z nich, Sąd Najwyższy we Włoszech, podtrzymał wyrok. Oznacza to, że jeśli były reprezentant Brazylii pojawi się na terenie Italii, trafi do więzienia na 9 lat. Co więcej, władze Włoch mogą zwrócić się do brazylijskiego wymiaru sprawiedliwości o wykonanie kary na terenie Brazylii. Otoczenie piłkarza ma uspokajać, że dopóki ten nie pojawi się we Włoszech, nie ma o co się obawiać, jednak dopiero najbliższe miesiące pokażą, jaka będzie jego przyszłość.
za:goal.com

Kibice Realu Sociedad robią ''Poznań'' w meczu z Atletico

Kibice Realu Sociedad cieszyli się z prowadzenia w meczu z Atletico w sposób dobrze znany dla polskich kibiców ;)
reklama

Co tak naprawdę powiedział Rangnick do Cristiano Ronaldo

Co tak naprawdę powiedział Rangnick do Cristiano Ronaldo

Dani Alves apeluje do Barcelony w kwestii powrotu Messiego

Dani Alves apeluje do Barcelony w kwestii powrotu Messiego
Messi to najlepszy piłkarz w historii. Dziwnie, że go tu nie ma. Czasami rzeczy nie idą tak, jak byśmy tego chcieli. Powiedziałem mu, że nigdzie nie będzie mu lepiej niż tutaj. On mówił mi to, gdy odchodziłem. Byłoby wspaniale, gdyby Messi zakończył tu swoją karierę. To byłby dla niego piękny prezent. Klub powinien się tym zająć.
Dani Alves za:sport.es

Paulo Sousa już zaczął irytować piłkarzy Flamengo

Paulo Sousa już zaczął irytować piłkarzy Flamengo
Telefon komórkowy w porze lunchu nie może pojawić się w jadalni. A po meczu każdy musi zjeść obiad, nawet jeśli nie jest głodny. Jeśli trafiłby na takiego Romario czy Edmundo, piłkarzy, którzy naprawdę mieli głowę do grania w piłkę, też by im postawił takie wymagania. To chyba nie potrwa długo, co?
Dziennikarz Milton Neves za:sportowefakty.wp.pl
reklama