reklama

Rangnick skomentował sytuację z Cristiano Ronaldo

Rangnick skomentował sytuację z Cristiano Ronaldo
Cristiano dopytywał mnie, dlaczego to on musiał zejść. Powiedziałem mu, że podejmuję decyzje w interesie zespołu. Taką samą sytuację mieliśmy na Villa Park, gdy prowadziliśmy 2:0 na kwadrans przed końcem. Nie chcieliśmy popełnić tego samego błędu. Ronaldo jest napastnikiem i chce zostać na boisku, strzelać. Dla nas ważniejsze było to, aby być bardziej zwartym na boisku. Gdy strzeliliśmy trzeciego gola, to powiedziałem mu to i dodałem, że być może, gdy sam będzie trenerem, to też podejmie taką samą decyzję. Nie oczekiwałem tego, że będzie mnie ściskał serdecznie po zdjęciu z boiska. Wiem, jak myślą napastnicy i jak reagują. Muszę natomiast podejmować decyzje, mając na uwadze dobro drużyny. Nie mam żadnych problemów z Cristiano. Wrócił po kontuzji, nie trenował przez 1,5 tygodnia. Dlaczego miałbym nie skorzystać z zawodników na ławce?
Ralf Rangnick za:devilpage.pl
reklama

Dyrektor Barcelony wyjaśnił sytuację Dembele

Dyrektor Barcelony wyjaśnił sytuację Dembele
Na 11 dni przed zamknięciem okienka transferowego rozumiemy, że Dembele nie chce zostać w klubie. Chcemy piłkarzy zaangażowanych i dlatego poinformowaliśmy go, że musi odejść jak najszybciej. W tych okolicznościach przekazano mu i jego agentom, że powinien bezzwłocznie odejść, ponieważ chcemy zaangażowanych piłkarzy i liczymy, że do transferu dojdzie przed 31 stycznia. Sportowa konsekwencja tego wszystkiego, oceniana przez trenerów i pierwszego szkoleniowca, jest taka, że nie życzymy sobie, żeby byli z nami niezaangażowani zawodnicy, którzy nie chcą być w Barcelonie, i dlatego fakt, że nie został powołany na mecz Pucharu Króla, jest niczym innym jak konsekwencją tego całego procesu.
Mateu Alemany, dyrektor ds. futbolu Barcelony za:fcbarcelona.es

Krychowiak ciśnie bekę z piłkarzy Legii

Grzegorz Krychowiak pojawił się na zgrupowaniu Legii w Dubaju i nie mógł nie pozwolić sobie na trochę szydery :D Nagranie pochodzi z profilu Sebastiana Staszewskiego na Twitterze: twitter.com/s_staszewski

Sąd podtrzymał wyrok dla Robinho

Sąd podtrzymał wyrok dla Robinho
Robinho w 2017 roku został skazany za współudział w zbiorowym gwałcie na 23-letniej Albance, którego miał dopuścić się w 2013 roku, w czasach gry w AC Milanie. Prawnicy piłkarza przez ostatnie lata starali się apelować w tej sprawie do różnych instancji, ale w środę 19 stycznia ostatnia z nich, Sąd Najwyższy we Włoszech, podtrzymał wyrok. Oznacza to, że jeśli były reprezentant Brazylii pojawi się na terenie Italii, trafi do więzienia na 9 lat. Co więcej, władze Włoch mogą zwrócić się do brazylijskiego wymiaru sprawiedliwości o wykonanie kary na terenie Brazylii. Otoczenie piłkarza ma uspokajać, że dopóki ten nie pojawi się we Włoszech, nie ma o co się obawiać, jednak dopiero najbliższe miesiące pokażą, jaka będzie jego przyszłość.
za:goal.com
reklama

Kibice Realu Sociedad robią ''Poznań'' w meczu z Atletico

Kibice Realu Sociedad cieszyli się z prowadzenia w meczu z Atletico w sposób dobrze znany dla polskich kibiców ;)

Co tak naprawdę powiedział Rangnick do Cristiano Ronaldo

Co tak naprawdę powiedział Rangnick do Cristiano Ronaldo

Dani Alves apeluje do Barcelony w kwestii powrotu Messiego

Dani Alves apeluje do Barcelony w kwestii powrotu Messiego
Messi to najlepszy piłkarz w historii. Dziwnie, że go tu nie ma. Czasami rzeczy nie idą tak, jak byśmy tego chcieli. Powiedziałem mu, że nigdzie nie będzie mu lepiej niż tutaj. On mówił mi to, gdy odchodziłem. Byłoby wspaniale, gdyby Messi zakończył tu swoją karierę. To byłby dla niego piękny prezent. Klub powinien się tym zająć.
Dani Alves za:sport.es
reklama