reklama

Kulesza skłania się ku... Szewczence

Kulesza skłania się ku... Szewczence
Według informacji ''Sportowych Faktów'' prezes PZPN Cezary Kulesza coraz bardziej skłania się ku temu, żeby powierzyć stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski Andrijowi Szewczence. Na pewno nie byłaby to najtańsza opcja (mówi się o ok. 3 mln euro za rok), ale najbardziej medialna. W ostatnich tygodniach faworytem wyścigu wydaje się być Adam Nawałka, ale jak słyszymy w związku, wcale nie jest on najlepszym kandydatem wg samego prezesa PZPN. Kulesza chciałby mieć swojego selekcjonera a Nawałka kojarzy się jednoznacznie ze Zbigniewem Bońkiem. Poza tym cały czas przeciągają się rozmowy w sprawie kontraktu między związkiem a trenerem. Dlatego Kulesza poważniej zastanawia się czy nie sięgnąć po byłego selekcjonera Ukrainy. W sztabie Szewczenki miałoby się znaleźć miejsce dla polskiego trenera. Mówi się o Jerzym Dudku jako o poważnym kandydacie.
za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Jastrzembski blisko gry w Śląsku

Jastrzembski blisko gry w Śląsku

Czekamy, czekamy, czekamy i... czekamy

Czekamy, czekamy, czekamy i... czekamy

Ciepłe słowa Jovicia na temat Modricia

Ciepłe słowa Jovicia na temat Modricia
Modrić to jeden z tych piłkarzy, którzy naprawdę powitali mnie w Realu Madryt. Mam z nim wyjątkową relację i jest to niesamowity piłkarz.
Luka Jović za:theMadridZone
reklama

Wiadomość Puchacza po debiucie w Trabzonsporze

Wiadomość Puchacza po debiucie w Trabzonsporze
Naprawdę szczęśliwy z debiutu, przed kibicami zebranymi na Medical Park Arena, dla tak niesamowitego klubu jak Trabzonspor. Walczyliśmy do samego końca, ale tym razem to nie wystarczyło. Już patrzymy jednak przed siebie i skupiamy się na następnym meczu. Jeszcze raz dziękuję za ciepłe przywitanie i fantastyczną atmosferę.
Tymoteusz Puchacz za:Instagram

Gytkjaer może wrócić do Ekstraklasy!

Gytkjaer może wrócić do Ekstraklasy!
Według Tomasza Włodarczyka z serwisu ''Meczyki.pl'' Christian Gytkjaer. znalazł się w kręgu zainteresowań Rakowa Częstochowa. Były piłkarz Lecha Poznań nie jest dla klubu z Częstochowy opcją numer jeden, bo nie do końca pasuje do koncepcji gry Marka Papszuna. Jego zakontraktowanie jest jednak brane pod uwagę, a wszystko powinno wyjaśnić się w trakcie trwającego okna transferowego. W obecnym sezonie Serie B Duńczyk zagrał w 16 meczach i strzelił 3 gole.
za:meczyki.pl

Rangnick skomentował sytuację z Cristiano Ronaldo

Rangnick skomentował sytuację z Cristiano Ronaldo
Cristiano dopytywał mnie, dlaczego to on musiał zejść. Powiedziałem mu, że podejmuję decyzje w interesie zespołu. Taką samą sytuację mieliśmy na Villa Park, gdy prowadziliśmy 2:0 na kwadrans przed końcem. Nie chcieliśmy popełnić tego samego błędu. Ronaldo jest napastnikiem i chce zostać na boisku, strzelać. Dla nas ważniejsze było to, aby być bardziej zwartym na boisku. Gdy strzeliliśmy trzeciego gola, to powiedziałem mu to i dodałem, że być może, gdy sam będzie trenerem, to też podejmie taką samą decyzję. Nie oczekiwałem tego, że będzie mnie ściskał serdecznie po zdjęciu z boiska. Wiem, jak myślą napastnicy i jak reagują. Muszę natomiast podejmować decyzje, mając na uwadze dobro drużyny. Nie mam żadnych problemów z Cristiano. Wrócił po kontuzji, nie trenował przez 1,5 tygodnia. Dlaczego miałbym nie skorzystać z zawodników na ławce?
Ralf Rangnick za:devilpage.pl
reklama