reklama

Oficjalne stanowisko Barcelony w kwestii Dembele

Oficjalne stanowisko Barcelony w kwestii Dembele
Rozpoczęliśmy negocjacje z agentami Dembele około 6 miesięcy temu. Byliśmy z nimi w ciągłym kontakcie, bez względu na ostatnią sytuację klubu i zawsze podkreślaliśmy, że klub chce, by piłkarz pozostał w klubie. Złożyliśmy mu kilka propozycji i nałożyliśmy sprawie odpowiedni priorytet. Moim zdaniem piłkarz otrzymał więcej niż mnóstwo czasu, by zdecydować, jaka będzie jego przyszłość. Pozostało 11 dni styczniowego okna transferowego na rejestrację piłkarzy i rozumiemy, że ten przeciągający się proces decyzyjny oznacza, że piłkarz chce opuścić klub. Poinformowaliśmy go w czytelny sposób, że chcemy w klubie wyłącznie piłkarzy, którzy są zaangażowani w Barcelonę i jej przyszłość. Piłkarz powinien opuścić Barcelonę ze względu na dobro swoje oraz klubu. Został o tym poinformowany i techniczna decyzja trenera, która jest zbieżna z wizją klubu, jest tego konsekwencją. To, że nie ma go w składzie, jest kwestią logiki, technicznego punktu widzenia i wynika z negocjacji, które pokazały, że piłkarz nie chce zostać w klubie.
Mateu Alemany, dyrektor ds. futbolu Barcelony za:fcbarcelona.es
reklama

Algierczycy rozpoczynają odrabiać straty!

Sofiane Bendebka trafia do bramki WKS-u po ciekawie rozegranym rzucie rożnym i gospodarze prowadzą już tylko 3-1!

Kompromitacja Algierii na Pucharze Narodów Afryki

Kompromitacja Algierii na Pucharze Narodów Afryki

Riyad Mahrez pudłuje z rzutu karnego!

Riyad Mahrez stanął przed szansą na rozpoczęcie spektakularnego powrotu w meczu z WKS, jednak jego strzał z rzutu karnego wylądował na słupku i w meczu wciąż mamy 3-0 dla gospodarzy!
reklama

Nicolas Pepe dokłada swoje trafienie

Wybrzeże Kości Słoniowej deklasuje wciąż panujących mistrzów Afryki sprzed trzech lat! 3-0 dla WKS i na ten moment Algieria jest poza turniejem!

Ibrahim Sangare podwyższa prowadzenie WKS!

Jeszcze przed przerwą Wybrzeże Kości Słoniowej podwyższa prowadzenie w meczu z Algierią! 2-0!

Franck Kessie zapakował gola Algierii!

Kessie świetnie podłączył się do ataku Wybrzeża Kości Słoniowej i otworzył wynik starcia! 1-0 dla WKS!
reklama