reklama

Faworyt Sławomira Peszki do objęcia reprezentacji Polski

Faworyt Sławomira Peszki do objęcia reprezentacji Polski
Kibicuję, aby to był trener Nawałka. Bardzo bym tego chciał. Wiem, że wraz ze swoim sztabem zrobi wszystko, by pomóc tej drużynie, zresztą ci, co z nim współpracowali od razu będą wiedzieli, co mają robić, nowi moment i to załapią. Takie nazwiska jak Szewczenko na pewno kuszą: i jego kariera piłkarska robi wrażenie, i trenerska również. Myślę, że nikt nie zamyka przed nim drzwi w późniejszym etapie, natomiast na najbliższe mecze optymalnym wyborem jest Adam Nawałka.
Sławomir Peszko za:Przegląd Sportowy
reklama

Oficjalne stanowisko Barcelony w kwestii Dembele

Oficjalne stanowisko Barcelony w kwestii Dembele
Rozpoczęliśmy negocjacje z agentami Dembele około 6 miesięcy temu. Byliśmy z nimi w ciągłym kontakcie, bez względu na ostatnią sytuację klubu i zawsze podkreślaliśmy, że klub chce, by piłkarz pozostał w klubie. Złożyliśmy mu kilka propozycji i nałożyliśmy sprawie odpowiedni priorytet. Moim zdaniem piłkarz otrzymał więcej niż mnóstwo czasu, by zdecydować, jaka będzie jego przyszłość. Pozostało 11 dni styczniowego okna transferowego na rejestrację piłkarzy i rozumiemy, że ten przeciągający się proces decyzyjny oznacza, że piłkarz chce opuścić klub. Poinformowaliśmy go w czytelny sposób, że chcemy w klubie wyłącznie piłkarzy, którzy są zaangażowani w Barcelonę i jej przyszłość. Piłkarz powinien opuścić Barcelonę ze względu na dobro swoje oraz klubu. Został o tym poinformowany i techniczna decyzja trenera, która jest zbieżna z wizją klubu, jest tego konsekwencją. To, że nie ma go w składzie, jest kwestią logiki, technicznego punktu widzenia i wynika z negocjacji, które pokazały, że piłkarz nie chce zostać w klubie.
Mateu Alemany, dyrektor ds. futbolu Barcelony za:fcbarcelona.es

Algierczycy rozpoczynają odrabiać straty!

Sofiane Bendebka trafia do bramki WKS-u po ciekawie rozegranym rzucie rożnym i gospodarze prowadzą już tylko 3-1!

Kompromitacja Algierii na Pucharze Narodów Afryki

Kompromitacja Algierii na Pucharze Narodów Afryki
reklama

Riyad Mahrez pudłuje z rzutu karnego!

Riyad Mahrez stanął przed szansą na rozpoczęcie spektakularnego powrotu w meczu z WKS, jednak jego strzał z rzutu karnego wylądował na słupku i w meczu wciąż mamy 3-0 dla gospodarzy!

Nicolas Pepe dokłada swoje trafienie

Wybrzeże Kości Słoniowej deklasuje wciąż panujących mistrzów Afryki sprzed trzech lat! 3-0 dla WKS i na ten moment Algieria jest poza turniejem!

Ibrahim Sangare podwyższa prowadzenie WKS!

Jeszcze przed przerwą Wybrzeże Kości Słoniowej podwyższa prowadzenie w meczu z Algierią! 2-0!
reklama