reklama

Plan Kuleszy na zakontraktowanie Szewczenki

Plan Kuleszy na zakontraktowanie Szewczenki
Andrij Szewczenko ma w tym momencie największe szanse na objęcie posady selekcjonera reprezentacji Polski, podaje Sport.pl. Cezary Kulesza rozmawiał już z byłym selekcjonerem reprezentacji Ukrainy, który wyraził zainteresowanie posadą. Szewczenko chciałby zarabiać około 2,5 miliona euro rocznie. Taka pensja byłaby do udźwignięcia dla PZPN-u pod warunkiem, że jej część sfinansowaliby sponsorzy. Oddzielnym problemem jest kontrakt Ukraińca z Genoą, która kilkanaście dni temu odsunęła go od prowadzenia drużyny. Szewczenko nie chce rozwiązać umowy z klubem i zrzec się sześciu milionów euro, które zarobiłby, gdyby wypełnił ważną do czerwca 2024 roku umowę. PZPN czekają więc również trudne rozmowy z Genoą, która chętnie doprowadziłaby do rozwiązania kontraktu i niewypłacenia reszty pieniędzy. Wszystko to sprawia, że o zatrudnienie Szewczenki może być trudno. W przypadku niepowodzenia tego planu nowym-starym selekcjonerem zostanie Adam Nawałka.
za:sport.pl
reklama

Ostre słowa kibiców Barcelony do Alby

Ostre słowa kibiców Barcelony do Alby

Legia złożyła ofertę za bramkarza

Legia złożyła ofertę za bramkarza
Legia Warszawa złożyła Rapidowi Wiedeń ofertę transferową za Richarda Strebingera, informują Meczyki.pl. 28-letni bramkarz ma na koncie jeden mecz w reprezentacji Austrii, a w przeszłości występował m.in. w Werderze Brema i Hercie Berlin.
za:meczyki.pl

Nowy napastnik Bayeru Leverkusen

Nowy napastnik Bayeru Leverkusen
Bayer Leverkusen ogłosił pozyskanie Sardara Azmouna. Irański napastnik dołączy do drużyny po zakończeniu sezonu na zasadzie wolnego transferu, gdy wygaśnie jego kontrakt z Zenitem. W obecnym sezonie ligi rosyjskiej 27-latek ma na koncie 15 meczów, w których strzelił 7 goli.
za:@bayer04_en
reklama

Pary baraży o MŚ w Afryce

Pary baraży o MŚ w Afryce

Inter wychodzi na prowadzenie w 90. minucie

Niezawodny Edin Dżeko daje Interowi wygraną nad Venezią! 2-1!

Laporte doprowadza do remisu

Moment zawahania bramkarza Southampton przynosi gola Manchesterowi City. 1-1!
reklama