reklama

Nawałka ma małe szanse na posadę selekcjonera

Nawałka ma małe szanse na posadę selekcjonera
reklama

Duro dokłada drugiego gola dla Valencii

Wygląda na to, że Atletico wciąż będzie musiało poczekać na wygraną. Valencia do przerwy prowadzi 2-0!

Musah strzela gola Atletico

Musah zaskoczył Oblaka strzałem tuż przy słupku i Atletico przegrywa z Valencią 0-1!

Szpaler dla piłkarza, który choruje na raka

Devin Plank, piłkarz Excelsioru, który walczy z rakiem kości, został powitany przez szpaler piłkarzy swojej drużyny i Ajaksu, gdy wchodził na boisko w piątkowym meczu!
reklama

Plan Kuleszy na zakontraktowanie Szewczenki

Plan Kuleszy na zakontraktowanie Szewczenki
Andrij Szewczenko ma w tym momencie największe szanse na objęcie posady selekcjonera reprezentacji Polski, podaje Sport.pl. Cezary Kulesza rozmawiał już z byłym selekcjonerem reprezentacji Ukrainy, który wyraził zainteresowanie posadą. Szewczenko chciałby zarabiać około 2,5 miliona euro rocznie. Taka pensja byłaby do udźwignięcia dla PZPN-u pod warunkiem, że jej część sfinansowaliby sponsorzy. Oddzielnym problemem jest kontrakt Ukraińca z Genoą, która kilkanaście dni temu odsunęła go od prowadzenia drużyny. Szewczenko nie chce rozwiązać umowy z klubem i zrzec się sześciu milionów euro, które zarobiłby, gdyby wypełnił ważną do czerwca 2024 roku umowę. PZPN czekają więc również trudne rozmowy z Genoą, która chętnie doprowadziłaby do rozwiązania kontraktu i niewypłacenia reszty pieniędzy. Wszystko to sprawia, że o zatrudnienie Szewczenki może być trudno. W przypadku niepowodzenia tego planu nowym-starym selekcjonerem zostanie Adam Nawałka.
za:sport.pl

Ostre słowa kibiców Barcelony do Alby

Ostre słowa kibiców Barcelony do Alby

Legia złożyła ofertę za bramkarza

Legia złożyła ofertę za bramkarza
Legia Warszawa złożyła Rapidowi Wiedeń ofertę transferową za Richarda Strebingera, informują Meczyki.pl. 28-letni bramkarz ma na koncie jeden mecz w reprezentacji Austrii, a w przeszłości występował m.in. w Werderze Brema i Hercie Berlin.
za:meczyki.pl
reklama