reklama

Wszołek coraz bliżej powrotu do Legii

Wszołek coraz bliżej powrotu do Legii
Wypożyczenie Pawła Wszołka do Legii coraz bliżej. Jeszcze w środę skrzydłowy może przylecieć do Warszawy.
za:Legia.Net
reklama

Trochę tak to wygląda

Trochę tak to wygląda

Łabojko zamienia Włochy na Cypr

Łabojko zamienia Włochy na Cypr

Co to były za czasy!

Co to były za czasy!
reklama

Jakim trenerem jest Andrij Szewczenko?

Jakim trenerem jest Andrij #Szewczenko ? Czy Ukrainiec byłby dobrym selekcjonerem #Reprezentacja Polski? Czym zasłynął podczas pracy dla drużyny narodowej Ukrainy? Jakie innowacyjne rozwiązania wprowadził? Czy potrafiłby przełożyć swój temperament na Biało-Czerwonych i odnieść arcyważne zwycięstwo w pojedynku barażowym #Polska - Rosja?
źródło:youtube.com

Dennis Jastrzembski zawodnikiem Śląska!

Dennis Jastrzembski zawodnikiem Śląska!
Hertha oficjalnie poinformowała o odejściu Dennisa Jastrzembskiego. Polski skrzydłowy spróbuje swoich sił w Ekstraklasie - w barwach Śląska Wrocław. Jastrzembski dla klubu z Berlina rozegrał 16 meczów i zaliczył 2 asysty.
za:herthabsc.com

Beenhakker postawiłby na Polaka

Beenhakker postawiłby na Polaka
W sytuacji, kiedy liczy się marcowy mecz z Rosją i miejmy nadzieję drugi baraż pięć dni później, zatrudnienie obcokrajowca byłoby błędem. Zdaję sobie sprawę, że w Polsce wybór jest ograniczony, ale czy naprawdę nie ma w całym dużym kraju trenera, który w trybie awaryjnym mógłby przejąć kadrę na dwa marcowe mecze? W obecnej sytuacji reprezentacji Polski jakikolwiek selekcjoner zagraniczny byłby złym wyborem. Teraz nie ma na to czasu. W marcowych meczach kadrę powinien prowadzić Adam Nawałka. A jeżeli z jakichś powodów jest to niemożliwe, równie dobrym kandydatem jest Jan Urban. Gdy odszedłem z polskiej kadry narodowej w 2009 r., już wtedy twierdziłem, że to właśnie Jan Urban powinien ją przejąć, bo już wtedy był do tego zadania przygotowany. Po tylu latach jest do tego przygotowany jeszcze lepiej. Szewczenko? Był świetnym piłkarzem, podobnie jak kiedyś mój rodak Marco van Basten, który też był selekcjonerem narodowej drużyny swojego kraju. Ale to nie znaczy, że poradziłby sobie jako trener innej reprezentacji, szczególnie w tak trudnym momencie, kiedy zupełnie brakuje czasu i nie ma żadnej wiedzy o specyfice zespołu. Każdy zagraniczny trener w takim momencie to ogromne ryzyko, które staje się jeszcze większe, jeżeli ten trener nie ma specjalnie dużego doświadczenia. Takie decyzje można ewentualnie po barażach, kiedy nowy selekcjoner miałby więcej czasu.
Leo Beenhakker za:sport.onet.pl
reklama