reklama

Neymar chciał w 2019 roku odejść z PSG

Neymar chciał w 2019 roku odejść z PSG
Kiedy podjąłem decyzję o odejściu z PSG w 2019 roku, nie zrobiłem tego z winy kibiców czy klubu. To dlatego, że zrozumiałem, że gdzie indziej czuję się lepiej. Nigdy nie miałem nic przeciwko kibicom PSG, ani przeciwko samemu klubowi. To nigdy nie było to. Wręcz przeciwnie. Jestem bardzo wdzięczny, jesteśmy po tej samej stronie, bronimy tych samych barw. Jestem tutaj, aby pomóc. Nawet jeśli nie chciałem zostawać, musiałem trenować i być gotowy. Ponieważ jeśli zagram źle, wszyscy będą mnie obwiniać: jeśli przegramy, to ja jestem pierwszym, który jest za to odpowiedzialny. Znam ciężar i odpowiedzialność, którą niosę na swoich barkach.
Neymar za:Netflix
reklama

Haaland wskazał TOP 3 piłkarzy w 2021 roku

Haaland wskazał TOP 3 piłkarzy w 2021 roku
Najlepsi piłkarze w 2021 roku? Trzeba powiedzieć, że Lewandowski był numerem jeden. Benzema był niesamowity, ale sądzę, że Messi też jest wybitny. Z tego powodu obaj dzieliliby u mnie drugie miejsce.
Erling Haaland za:espnfc.com

Wiadomość Karola Świderskiego do kibiców Charlotte FC

''Cześć Charlotte FC, jestem bardzo podekscytowany, że tu jestem! Nie mogę się doczekać pierwszego meczu. Do zobaczenia niedługo na boisku!'' - takimi słowami reprezentant Polski przywitał się z kibicami Charlotte FC!

OFICJALNIE: Karol Świderski piłkarzem Charlotte FC!

OFICJALNIE: Karol Świderski piłkarzem Charlotte FC!
Karol Świderski został zaprezentowany jako nowy zawodnik Charlotte FC. Występujący w MLS klub zapłacił za reprezentanta Polski PAOK-owi Saloniki około 5 milionów euro, a sam zawodnik podpisał kontrakt do 2025 roku z możliwością przedłużenia o kolejny sezon. Świderski został podpisany jako Designated Player i będzie to pierwszy zawodnik o takim statusie w historii klubu. W MLS kluby mają tylko trzy miejsca w składzie dla zawodników o statusie ''DP'', a więc dla piłkarzy o statusie ''gwiazdy'', którzy przekraczają pułap wynagrodzeń.
za:charlottefootballclub.com
reklama

Legia otrzymała z Turcji ofertę za Emreliego

Legia otrzymała z Turcji ofertę za Emreliego

Cezary Kulesza zaskoczy z wyborem selekcjonera?

Cezary Kulesza zaskoczy z wyborem selekcjonera?
Początkowo wyglądało to tak, że Adam Nawałka spełniał wszystkie kryteria, aby objąć zespół i go poukładać. Niuanse kontraktowe spowodowały, że prezes Kulesza postanowił się zmierzyć z obcokrajowcami. Prezes chce chyba zaryzykować i zaskoczyć opinię publiczną. Zatrudnienia Nawałki oczekiwali wszyscy. Szewczenko? Przy jego wyborze zobaczymy sromotną porażkę albo spektakularny sukces. Z drugiej strony, Kulesza może faktycznie od dawna celuje w Szewczenkę. Jednak tutaj spółka skarbu państwa musiałaby w trzech czwartych dotować jego pensję. W poniedziałek wszystko jest możliwe. Być może będzie to jedyny selekcjoner, którego prezes Kulesza wybierze w trakcie tej kadencji. Zapewne dlatego tak długo analizuje swój wybór.
Tomasz Frankowski, były reprezentant Polski za:TVP Sport

Pełna seria rzutów karnych w meczu WKS - Egipt

Egipt pokonuje Wybrzeże Kości Słoniowej w serii rzutów karnych i awansuje do ćwierćfinału Pucharu Narodów Afryki!
reklama