reklama

Robin Gosens zagra w Interze Mediolan

Robin Gosens zagra w Interze Mediolan
Inter Mediolan doszedł do pełnego porozumienia z Atalantą Bergamo w kwestii transferu Robina Gosensa. Mistrzowie Włoch wypożyczą wahadłowego do końca sezonu z obowiązkiem wykupu po tym czasie za kwotę 25 milionów euro. Wszystkie formalności i warunki indywidualnego kontraktu zostały już ustalone, a transfer zostanie oficjalnie ogłoszony w czwartek.
za:twitter.com/FabrizioRomano
reklama

Koszulki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w FIFA 22

Koszulki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w FIFA 22
Specjalne koszulki przygotowane przy okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą do zdobycia w trybie FIFA Ultimate Team!

Artur Boruc pozytywnie zaskoczył Vukovicia

Artur Boruc pozytywnie zaskoczył Vukovicia
Cieszę się, że teraz widzę zawodnika, który wrócił do dobrej dyspozycji i prezentuje wysoką jakość. Swoim doświadczeniem Artur Boruc może pomagać drużynie i być ważnym ogniwem Legii. Jest dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem. Jego klasa jest znana, ale zaskakiwał mnie treningiem i podejściem do pracy. Mam nadzieję, że z jego zdrowiem będzie w porządku.
Aleksandar Vuković za:tvpsport.pl

Neymar chciał w 2019 roku odejść z PSG

Neymar chciał w 2019 roku odejść z PSG
Kiedy podjąłem decyzję o odejściu z PSG w 2019 roku, nie zrobiłem tego z winy kibiców czy klubu. To dlatego, że zrozumiałem, że gdzie indziej czuję się lepiej. Nigdy nie miałem nic przeciwko kibicom PSG, ani przeciwko samemu klubowi. To nigdy nie było to. Wręcz przeciwnie. Jestem bardzo wdzięczny, jesteśmy po tej samej stronie, bronimy tych samych barw. Jestem tutaj, aby pomóc. Nawet jeśli nie chciałem zostawać, musiałem trenować i być gotowy. Ponieważ jeśli zagram źle, wszyscy będą mnie obwiniać: jeśli przegramy, to ja jestem pierwszym, który jest za to odpowiedzialny. Znam ciężar i odpowiedzialność, którą niosę na swoich barkach.
Neymar za:Netflix
reklama

Haaland wskazał TOP 3 piłkarzy w 2021 roku

Haaland wskazał TOP 3 piłkarzy w 2021 roku
Najlepsi piłkarze w 2021 roku? Trzeba powiedzieć, że Lewandowski był numerem jeden. Benzema był niesamowity, ale sądzę, że Messi też jest wybitny. Z tego powodu obaj dzieliliby u mnie drugie miejsce.
Erling Haaland za:espnfc.com

Wiadomość Karola Świderskiego do kibiców Charlotte FC

''Cześć Charlotte FC, jestem bardzo podekscytowany, że tu jestem! Nie mogę się doczekać pierwszego meczu. Do zobaczenia niedługo na boisku!'' - takimi słowami reprezentant Polski przywitał się z kibicami Charlotte FC!

OFICJALNIE: Karol Świderski piłkarzem Charlotte FC!

OFICJALNIE: Karol Świderski piłkarzem Charlotte FC!
Karol Świderski został zaprezentowany jako nowy zawodnik Charlotte FC. Występujący w MLS klub zapłacił za reprezentanta Polski PAOK-owi Saloniki około 5 milionów euro, a sam zawodnik podpisał kontrakt do 2025 roku z możliwością przedłużenia o kolejny sezon. Świderski został podpisany jako Designated Player i będzie to pierwszy zawodnik o takim statusie w historii klubu. W MLS kluby mają tylko trzy miejsca w składzie dla zawodników o statusie ''DP'', a więc dla piłkarzy o statusie ''gwiazdy'', którzy przekraczają pułap wynagrodzeń.
za:charlottefootballclub.com
reklama