reklama

Zaskakujący kandydat Kręciny na selekcjonera

Zaskakujący kandydat Kręciny na selekcjonera
Miałbym wymarzonego kandydata – gdyby był dziesięć lat młodszy. To – moim zdaniem – mistrz świata w kategorii dokonywania niemożliwego. Czego by się nie tknął, kogo by nie prowadził, kończyło się to występem na mundialu. Nazywa się Bora Milutinović. Poznałem tego gościa. Jestem pewien, że jeszcze dekadę temu powiedziałby krótko: „Dwa miesiące? Mnóstwo czasu. Dacie milion „papierów” i pojedziecie do Kataru. A jeśli będziecie chcieli, żebym popracował dłużej, możemy pogadać po barażach”. I za dwa tygodnie pewnie już by wiedział, w jakim składzie trzeba zagrać na Łużnikach.
Zdzisław Kręcina za:Super Express, weszlo.com
reklama

Cristiano Ronaldo wkurzył się na Transfermarkt

Cristiano Ronaldo wkurzył się na Transfermarkt
Jakiś czas temu umieściliśmy na Instagramie listę piłkarzy powyżej 33 lat o największej wartości transferowej. Cristiano Ronaldo był na pierwszym miejscu, ale stwierdził, że powinien być wart znacznie więcej. Wysłał do nas wiadomość, a my wytłumaczyliśmy mu, czemu tak go wyceniliśmy i powiedzieliśmy, że ma dużą przewagę nad kolejnym piłkarzem na liście. W odpowiedzi Cristiano wysłał nam kilka uśmiechniętych buziek i nas zablokował.
Christian Swartz, pracownik Transfermarkt za:marca.com

Powrót Traore do Barcelony

Powrót Traore do Barcelony
Gerard Romero informuje, że Adama Traore wraca do Barcelony. Skrzydłowy Wolves ma zostać wypożyczony do końca sezonu i według hiszpańskiego dziennikarza już tylko nieoczekiwany zwrot akcji może uniemożliwić transfer.
za:@gerardromero

Ciężki weekend dla kibiców

Ciężki weekend dla kibiców
reklama

Thomas Müller trafi do Premier League?

Thomas Müller trafi do Premier League?
Everton i Newcastle chciałyby sprowadzić Thomasa Thomas Müllera w letnim oknie transferowym, informuje dziennikarz Christian Falk. Oba kluby szukają wzmocnień ofensywy, a 33-latek wydaje się idealnym kandydatem. Latem Thomas Müllerowi zostanie tylko 12 miesięcy do końca kontraktu i jeśli Bayern nie złoży mu oferty nowej umowy, to będzie to idealny moment na transfer.
za:marca.com

Podolski ma oferty z innych krajów

Podolski ma oferty z innych krajów
Czy zostanę na dłużej? Jest taka możliwość. Są też zapytania z innych krajów, drużyny się interesują, jak to wygląda po sezonie. Powtarzam, że kocham herb Górnika i przyjście do niego tratuję jako projekt. Cieszę się, że tutaj jestem i dobrze nam idzie. Jest jeszcze wiele rzeczy do poprawy i zmian, ale też dzieje się wiele dobrego. Nie trzeba na to narzekać. Zawsze mówiłem, że kocham Górnik, kocham kibiców, kocham Torcidę.
Lukas Podolski za:przegladsportowy.pl

Laporta ujawni przekręty Bartomeu

Laporta ujawni przekręty Bartomeu
reklama