reklama

Była partnerka Greenwooda oskarża go o gwałt

Była partnerka Greenwooda oskarża go o gwałt
Harriet Robson, była partnerka Masona Greenwooda, oskarża piłkarza Manchesteru United o gwałt i pobicie. Kobieta udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać ją z zakrwawioną twarzą, a także pokazała siniaki na całym ciele. Oprócz tego w materiałach udostępnionych przez Robson znajduje się nagranie rozmowy z Greenwoodem, na którym słychać, jak zmusza ją do współżycia. Do przemocy wobec kobiety miało dojść w trakcie lockdownu w 2020 roku. Piłkarz na razie nie odniósł się do zarzutów, jednak zrobił to Manchester United. W oświadczeniu "Czerwonych Diabłów" czytamy, że do klubu dotarły obrazy i oskarżenia krążące po mediach społecznościowych, jednak do czasu wyjaśnienia sytuacji nie zostaną podjęte żadne działania.
za:manchestereveningnews.co.uk
reklama

Lampard wraca do pracy trenera

Lampard wraca do pracy trenera
Dziennikarz Fabrizio Romano poinformował, że Frank Lampard w niedzielę zostanie ogłoszony nowym trenerem Evertonu. Były szkoleniowiec Chelsea pracuje już nad swoim pierwszym transferem - chce wypożyczyć Donny'ego van de Beeka z Manchesteru United.
za:@fabrizioromano

Mecze w TV: 30 Stycznia 2022

14 :30Eleven Sports 1
Derby vs Birmingham
Championship
16 :00Viaplay
Egipt vs Maroko
Puchar Narodów Afryki
17 :00Eleven Sports 1
Cardiff vs Nottingham
Championship
18 :30Polsat Sport Extra
Bergerac vs Saint-Etienne
Puchar Francji
20 :00Viaplay
Senegal vs Gwinea Równ.
Puchar Narodów Afryki
21 :00Polsat Sport
Lens vs Monaco
Puchar Francji
21 :30Eleven Sports 4
Porto vs Maritimo
Liga portugalska

NAJCIEKAWSZE aukcje PIŁKARSKIE WOŚP 2022. FANGOLOWA AUKCJA! | FANGOL.PL

30 stycznia finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Sprawdź najciekawsze piłkarskie aukcje!
źródło:youtube.com
reklama

Też jesteście zdziwieni?

Też jesteście zdziwieni?

Adama wrócił do domu

Adama wrócił do domu

Słowa Bońka o Michniewiczu w 2017 roku

Słowa Bońka o Michniewiczu w 2017 roku
Chcę poruszyć jedną kwestię, bo nie chcę, by się do niej odnosił kolega Michniewicz. W związku z tym, że jesteśmy w Polsce i mamy nasze "polskie klimaty", to jeszcze kolega Michniewicz nie został trenerem [kadry U-21], a już niektórzy wypowiadali się na temat jego przeszłości, bo tacy jesteśmy. W dniu, w którym zdecydowałem o tym, że będę rozmawiał z Czesławem Michniewiczem na temat prowadzenia reprezentacji Polski, zadzwoniłem do prokuratury we Wrocławiu. Rozmawiałem z prokuratorem Krzysztofem Grzeszczakiem, który zajmował się całym procesem korupcyjnym w polskiej piłce i pozwolił mi na cytat, na [przytoczenie] tego, co powiedział: "Pan Czesław [Michniewicz] jest osobą absolutnie czystą. Nie ma w stosunku do niego żadnych przeciwwskazań, by był trenerem. Nie ma żadnych oskarżeń. Był jak wiele innych [osób] przesłuchiwany jako świadek w sprawie wszystkim znanej. Temat dla prokuratury jest zakończony". Proponowałbym, byśmy więcej do tego tematu nie wracali.
Zbigniew Boniek za:sport.interia.pl
reklama