reklama

Legia sięgnie po trenera ligowego rywala?

Legia sięgnie po trenera ligowego rywala?
reklama

Genialna ''cieszynka'' Joty i Joe Harta

W ostatnim meczu Celtic Glasgow pokonał Aberdeen 2-3, a dwie bramki dla ekipy ''The Bhoys'' zdobył Jota. Po jednym z trafień Portugalczyk w ramach ''cieszynki'' uderzył z wyimaginowanego kija do golfa, a stojący na bramce Hart złapał niewidzialną piłkę :D

Kamil Jóźwiak był bliski przenosin do MLS!

Kamil Jóźwiak był bliski przenosin do MLS!
Będące w bardzo słabej kondycji finansowej Derby County szuka oszczędności i zamierza sprzedać kilku niepotrzebnych zawodników. Jednym z takich piłkarzy jest Kamil Jóźwiak, który nie znajduje uznania w oczach Wayne'a Rooneya i rzadko pojawia się na murawie w barwach ''Baranów''. Według informacji ''Guardiana'', Polak miał już zimą trafić do amerykańskiego Charlotte FC, beniaminka MLS, do którego trafili już między innymi Karol Świderski i Jan Sobociński. Jóźwiak uzgodnił już warunki indywidualnego kontraktu, jednak w ostatniej chwili doznał kontuzji kostki i transfer nie doszedł do skutku. Polak ostatecznie najprawdopodobniej i tak opuści ekipę Derby, jednak będzie musiał poczekać na to do letniego okna transferowego.
za:theguardian.com

Pierwsza taka seria CR7 od 13 lat!

Pierwsza taka seria CR7 od 13 lat!
reklama

Emreli szczerze o swoich wypadach do klubu w Warszawie

Emreli szczerze o swoich wypadach do klubu w Warszawie
Nie lubię o tym mówić, ale chcę to wyjaśnić, by wszyscy poznali prawdę. Opublikowano zdjęcie ze mną w nocnym klubie. Tak, bywałem czasem w klubach. Nie będę kłamał, bo taki już jestem. Jak mam dni wolnego, to idę tam. Gdzie jest problem? Do nocnych klubów chodzę rzadko, raz na kilka miesięcy. Nie biję się, nie piję. Po publikacji tego zdjęcia, zaczęto pisać, że nie szanuje klubu. Niewiarygodne. Naprawdę tego nie rozumiem. Jestem maksymalnym profesjonalistą.
Mahir Emreli za:sportske.jutarnji.hr

Problemy z wagą Niklasa Sule

Problemy z wagą Niklasa Sule
Jak podał niemiecki ''Kicker'', odchodzący po sezonie z Bayernu Monachium Niklas Sule ma spore problemy z utrzymaniem właściwej wagi. Piłkarz wrócił z przerwy świątecznej z ponad 4-kilogramową nadwagą. 26-latek w styczniu tego roku ważył 104 kilogramy, podczas gdy jego górny limit wagowy wynosi 100 kilogramów. To nie pierwszy raz, jak reprezentant Niemiec ma problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi. Od 2017 roku już kilkukrotnie pojawiały się wątpliwości wobec utrzymywania przez niego sportowej sylwetki.
za:kicker.de

Eriksen wraca do meczu z Finlandią

Eriksen wraca do meczu z Finlandią
Po pierwsze chcę okazać wdzięczność. Ludziom, którzy są wokół mnie, kolegom z drużyny, wszystkim lekarzom, począwszy od tych na murawie, a skończywszy na tych w szpitalu, za to, co zrobili. Jestem wielkim szczęściarzem i powiedziałem im to twarzą w twarz. Jestem bardzo szczęśliwy za ich działania, bo inaczej nie byłoby mnie tutaj. Pamiętam wszystko, oprócz pięciu minut. Wrzut z autu, piłkę, która uderzyła mnie w kolano, a potem nie wiem, co się stało. Następnie się ocknąłem i zobaczyłem ludzi obok mnie, a także poczułem nacisk w klatce piersiowej, próbując złapać oddech. Kiedy się ocknąłem, nie wiedziałem, co się dzieje. Potem w karetce usłyszałem, jak ktoś pyta: jak długo był nieprzytomny? Ktoś inny odpowiedział: pięć minut. To był pierwszy raz, kiedy usłyszałem, że prawie umarłem.
Christian Eriksen za:BBC
reklama