reklama

Specjalna klauzula w umowie Azpilicuety

Specjalna klauzula w umowie Azpilicuety
Umowa Cesara Azpilicuety z Chelsea wygasa wraz z końcem czerwca 2022 roku. Piłkarz nie doszedł do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc w teorii mógłby negocjować już z ewentualnym nowym pracodawcą, jednak ''The Blues'' mogą jeszcze zawetować jego odejście. W umowie piłkarza jest bowiem wpisana klauzula o jednostronnym przedłużeniu wygasającej umowy o dwa lata. Jeśli dalsze negocjacje między Chelsea a piłkarzem nie przyniosą satysfakcjonującego dla klubu efektu, umowa może zostać przedłużona na dotychczasowych warunkach. 32-latek jest jednym z głównych celów transferowych Barcelony. W stolicy Katalonii liczą, że latem uda im się podpisać z nim umowę, jednak w obliczu informacji o klauzuli zawartej w jego kontrakcie sprawa zaczyna się komplikować.
za:marca.com
reklama

Carcovia gotowa na ogłoszenie transferu Konoplanki

Carcovia gotowa na ogłoszenie transferu Konoplanki

Barcelona planuje czystki w ofensywie

Barcelona planuje czystki w ofensywie
FC Barcelona wzmocniła linię ataku w zimowym oknie transferowym trzema piłkarzami - Ferranem Torresem, Pierre-Emerickiem Aubameyangiem i Adamą Traore. Oznacza to jednak, że latem z klubu mogą odejść inni ofensywni zawodnicy. Barca prawie na pewno nie skorzysta z opcji wykupu Luuka de Jonga z Sevilli i piłkarz po zakończeniu rozgrywek wróci do swojego macierzystego klubu. Innymi nazwiskami łączonymi z odejściem są Martin Braithwaite oraz Memphis Depay. Duńczyk już od dawna jest wymieniany w gronie piłkarzy, którzy mieliby odejść ze stolicy Katalonii, natomiast Holender nie najlepiej zaaklimatyzował się w drużynie Xaviego i jego transfer można póki co określić mianem ''niewypału''.
za:sport.es

Legia sięgnie po trenera ligowego rywala?

Legia sięgnie po trenera ligowego rywala?
reklama

Genialna ''cieszynka'' Joty i Joe Harta

W ostatnim meczu Celtic Glasgow pokonał Aberdeen 2-3, a dwie bramki dla ekipy ''The Bhoys'' zdobył Jota. Po jednym z trafień Portugalczyk w ramach ''cieszynki'' uderzył z wyimaginowanego kija do golfa, a stojący na bramce Hart złapał niewidzialną piłkę :D

Kamil Jóźwiak był bliski przenosin do MLS!

Kamil Jóźwiak był bliski przenosin do MLS!
Będące w bardzo słabej kondycji finansowej Derby County szuka oszczędności i zamierza sprzedać kilku niepotrzebnych zawodników. Jednym z takich piłkarzy jest Kamil Jóźwiak, który nie znajduje uznania w oczach Wayne'a Rooneya i rzadko pojawia się na murawie w barwach ''Baranów''. Według informacji ''Guardiana'', Polak miał już zimą trafić do amerykańskiego Charlotte FC, beniaminka MLS, do którego trafili już między innymi Karol Świderski i Jan Sobociński. Jóźwiak uzgodnił już warunki indywidualnego kontraktu, jednak w ostatniej chwili doznał kontuzji kostki i transfer nie doszedł do skutku. Polak ostatecznie najprawdopodobniej i tak opuści ekipę Derby, jednak będzie musiał poczekać na to do letniego okna transferowego.
za:theguardian.com

Pierwsza taka seria CR7 od 13 lat!

Pierwsza taka seria CR7 od 13 lat!
reklama