Barca wygra po kursie 50.00?

BARCA WYGRA PO KURSIE 50.00?

Jak zagrać kurs 50.00 na Barcelonę?

 1. Zarejestruj się i wpłać minimum 20 PLN.
 2. Pamiętaj, że im wyższa będzie Twoja pierwsza wpłata, tym wyższy otrzymasz bonus od depozytu. (przykład: wpłacasz 100 zł i otrzymujesz drugie 100 zł w formie bonusu + darmowy zakład 20 zł w prezencie + możliwość postawienia na Barcelonę po kursie 50.00)
 3. Postaw na wygraną Barcy z Espanyolem (13.02, godz. 21:00) dokładnie 1 PLN
 4. Barca zwycięży? Wygrywasz 44 PLN!
 5. Po rozliczeniu zakładu jako wygrany środki własne powiększane są automatycznie wg wzoru: stawka*kurs na kuponie (np. 0.88*1,75 = 1,54 PLN).
 6. W poniedziałek (14.02) do godz. 17:00 otrzymasz dodatkowe środki na konto bonusowe. Wysokość bonusu = kwota 44 PLN - wygrane rozliczone automatycznie (przykładowo: 44 PLN - 1.54 PLN = 42.46 PLN bonusu).

Darmowe 20 zł za rejestrację w LV BET

Rejestrując się z linku promocyjnego otrzymasz dodatkowo bonus 20 zł bez depozytu w prezencie za samo założenie konta. Promocja "20 zł bez depozytu w prezencie dla czytelników Typerii" jest aktywna cały czas!

 • Dokonaj rejestracji i aktywuj konto potwierdzając swój adres email.
 • Po zalogowaniu na konto dokończ rejestrację klikając w “Pełna rejestracja” i zaznacz “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”.
 • Bonus z mnożnikiem można aktywować na kuponie kombi składającym się z minimum 3 zdarzeń o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
 • Następnie należy wybrać na kuponie przycisk “Użyj bonusu Wygrane x20”.

Bonus od wpłaty do 1500 zł

LV BET w ostatnim czasie zmienił swoją skomplikowaną ofertę powitalną i wprowadził klasyczny bonus od pierwszego depozytu (wpłaty) do 1500 zł. Zasady obrotu bonusu są czytelne, proste i przyjazne nawet dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z obstawianiem. Jak odebrać bonus od wpłaty do 1500 zł?

 • Podczas rejestracji zaznacz „Klasyczny Bonus Powitalny 1500 PLN”
 • Zrób pierwszą wpłatę min. 20 zł
 • Przykład: Wpłacasz 100 zł i otrzymujesz drugie 100 zł w formie bonusu
 • Aby móc wypłacić otrzymany bonus należy wykonać 4-krotny obrót środkami na koncie po minimalnym kursie 1.75, tylko i wyłącznie w ofercie sportowej.
 
reklama

Specjalna klauzula w umowie Azpilicuety

Specjalna klauzula w umowie Azpilicuety
Umowa Cesara Azpilicuety z Chelsea wygasa wraz z końcem czerwca 2022 roku. Piłkarz nie doszedł do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc w teorii mógłby negocjować już z ewentualnym nowym pracodawcą, jednak ''The Blues'' mogą jeszcze zawetować jego odejście. W umowie piłkarza jest bowiem wpisana klauzula o jednostronnym przedłużeniu wygasającej umowy o dwa lata. Jeśli dalsze negocjacje między Chelsea a piłkarzem nie przyniosą satysfakcjonującego dla klubu efektu, umowa może zostać przedłużona na dotychczasowych warunkach. 32-latek jest jednym z głównych celów transferowych Barcelony. W stolicy Katalonii liczą, że latem uda im się podpisać z nim umowę, jednak w obliczu informacji o klauzuli zawartej w jego kontrakcie sprawa zaczyna się komplikować.
za:marca.com

Carcovia gotowa na ogłoszenie transferu Konoplanki

Carcovia gotowa na ogłoszenie transferu Konoplanki

Barcelona planuje czystki w ofensywie

Barcelona planuje czystki w ofensywie
FC Barcelona wzmocniła linię ataku w zimowym oknie transferowym trzema piłkarzami - Ferranem Torresem, Pierre-Emerickiem Aubameyangiem i Adamą Traore. Oznacza to jednak, że latem z klubu mogą odejść inni ofensywni zawodnicy. Barca prawie na pewno nie skorzysta z opcji wykupu Luuka de Jonga z Sevilli i piłkarz po zakończeniu rozgrywek wróci do swojego macierzystego klubu. Innymi nazwiskami łączonymi z odejściem są Martin Braithwaite oraz Memphis Depay. Duńczyk już od dawna jest wymieniany w gronie piłkarzy, którzy mieliby odejść ze stolicy Katalonii, natomiast Holender nie najlepiej zaaklimatyzował się w drużynie Xaviego i jego transfer można póki co określić mianem ''niewypału''.
za:sport.es
reklama

Legia sięgnie po trenera ligowego rywala?

Legia sięgnie po trenera ligowego rywala?

Genialna ''cieszynka'' Joty i Joe Harta

W ostatnim meczu Celtic Glasgow pokonał Aberdeen 2-3, a dwie bramki dla ekipy ''The Bhoys'' zdobył Jota. Po jednym z trafień Portugalczyk w ramach ''cieszynki'' uderzył z wyimaginowanego kija do golfa, a stojący na bramce Hart złapał niewidzialną piłkę :D

Kamil Jóźwiak był bliski przenosin do MLS!

Kamil Jóźwiak był bliski przenosin do MLS!
Będące w bardzo słabej kondycji finansowej Derby County szuka oszczędności i zamierza sprzedać kilku niepotrzebnych zawodników. Jednym z takich piłkarzy jest Kamil Jóźwiak, który nie znajduje uznania w oczach Wayne'a Rooneya i rzadko pojawia się na murawie w barwach ''Baranów''. Według informacji ''Guardiana'', Polak miał już zimą trafić do amerykańskiego Charlotte FC, beniaminka MLS, do którego trafili już między innymi Karol Świderski i Jan Sobociński. Jóźwiak uzgodnił już warunki indywidualnego kontraktu, jednak w ostatniej chwili doznał kontuzji kostki i transfer nie doszedł do skutku. Polak ostatecznie najprawdopodobniej i tak opuści ekipę Derby, jednak będzie musiał poczekać na to do letniego okna transferowego.
za:theguardian.com
reklama