reklama

Reakcja młodej fanki NE Revolution na rozmowę z Adamem Buksą

Kapitalne wideo! Młoda fanka New England Revolution otrzymała szansę na porozmawianie przez Skype'a ze swoim idolem, Adamem Buksą, a jej tata nagrał jej reakcję :D Dziewczynka zapytała napastnika o jego ulubionego gola z minionego sezonu i Polak bardzo skrupulatnie jej odpowiedział;)
reklama

Tabela PKO Ekstraklasy po sobotnich meczach

Tabela PKO Ekstraklasy po sobotnich meczach

Paqueta fenomenalnie załatwił piłkarza Nicei!

Młody Evann Guessand dosadnie przekonał się, jak dobrą techniką dysponuje Lucas Paqueta!

Brutalne wejście Felipe na czerwoną kartkę!

Atletico Madryt gra w ''10'' po bardzo groźnym faulu Felipe na Arambarrim!
reklama

Scholes przejechał się po Manchesterze United Rangnicka

Scholes przejechał się po Manchesterze United Rangnicka
Mówicie, że za United kiepskie siedem dni. Ale tak naprawdę to kiepskie siedem miesięcy, kiepski sezon. Ole musiał zostać zwolniony, ale jaki był plan? To Manchester United, tu wszystko powinno być na najwyższym poziomie. Manchester United nie ma planu. Klub zatrudnił dyrektora sportowego. W ciągu ostatnich dziesięciu lat Rangnick chyba przez dwa sezony był trenerem. Lubię go, myślę, że sporo potrafi. Jednak widać, że w ostatnich latach nie był trenerem. Manchester to zespół indywidualistów. Southampton było dzisiaj fantastyczne. Ich środkowi obrońcy i pomocnicy wykonywali świetną pracę. A w United mamy zawodników, którzy próbują być wszędzie. Raz Pogba był sam w linii pomocy, później McTominay był osamotniony.
Paul Scholes za:BT Sport

Szalony mecz na Wanda Metropolitano

Szalony mecz na Wanda Metropolitano

Konoplanka zdradził, co przekonało go do transferu do Cracovii

Konoplanka zdradził, co przekonało go do transferu do Cracovii
Rozmawiałem z prezesem, następnie z trenerem. Powiedzieli mi, że chcą zobaczyć mnie w Krakowie. To była przyjemność, rozmowy przebiegały w rodzinnej atmosferze. Dlatego zdecydowałem się na przyjście tutaj. To świetne uczucie, kiedy czujesz się potrzebny. To zaszczyt, że mogę tu być. Swoją grą i zaangażowaniem chcę dawać dobry przykład. Teraz staram się przypomnieć o sobie tym, którzy o mnie zapomnieli. Chcę pokazać, że wciąż mogę grać na wysokim poziomie. Jestem zdrowy, głodny zwycięstw i gry.
Jewhen Konoplanka za:Cracovia
reklama