reklama

Mbappe odpowiada na pytania płynnym hiszpańskim

Nie jest tajemnicą, że Kylian Mbappe w młodym wieku jest prawdziwym poliglotą. Tutaj macie próbkę Francuza z pomeczowego wywiadu udzielanego po hiszpańsku!
reklama

Nowe kulisy odejścia Leo Messiego z Barcelony

Nowe kulisy odejścia Leo Messiego z Barcelony
Latem 2021 roku doszło do jednego z najgłośniejszych piłkarskich wydarzeń w XXI wieku i Lionel Messi na zasadach wolnego transferu zamienił Barcelonę na PSG. Hiszpański ''El Pais'' rzucił nowe światło na odejście Argentyńczyka z drużyny Blaugrany. Zdaniem dziennikarzy sporo do powiedzenia w tej sprawie miał Gerard Pique, który miał przekonywać Laportę o nieprzedłużaniu umowy z Messim. Obrońca przekonywał nowego prezydenta Barcy, że odejście Argentyńczyka w dużej mierze uratuje finanse klubu, a problemy z Finansowym Fair Play zostaną dzięki temu rozwiązane. Lionel Messi miał poczuć się w tym momencie zdradzonym przez Pique, który należał wcześniej do jednego z najbliższych znajomych w szatni. Konflikt na linii Messi - Pique jest widoczny także w sferze towarzyskiej, ponieważ Hiszpan przestał pojawiać się na spotkaniach organizowanych przez obecnego piłkarza PSG. Co więcej, Leo Messi jest zawiedziony postawą Pique wobec Barcelony. Defensor opóźniał rozmowy z klubem na temat obniżki pensji i zdecydował się na to dopiero wtedy, gdy z klubem pożegnał się Argentyńczyk.
za:El Pais

Ancelotti pod wielkim wrażeniem Mbappe

Ancelotti pod wielkim wrażeniem Mbappe
Aktualnie Kylian Mbappe jest najlepszym piłkarzem w Europie. Jest nie do powstrzymania. Staraliśmy się mieć nad nim kontrolę, podwajać go, ale on zawsze potrafi wymyślić coś nowego.
Carlo Ancelotti za:espnfc.com

Łukasz Piszczek studzi nastroje przed barażami

Łukasz Piszczek studzi nastroje przed barażami
Przed rozgrywanymi w Polsce mistrzostwami Europy 2012 każdy myślał, że spokojnie wyjdziemy z grupy z Rosją, Czechami i Grecją. A tak przecież niestety się nie stało. Dlatego dopiero boisko zweryfikuje, jakie było dla nas losowanie. Myślę, że Polska i Rosja mają po 50 procent szans.
Łukasz Piszczek za:Przegląd Sportowy
reklama

Każde zagranie Marco Verrattiego w meczu z Realem Madryt

Marco Verratti w meczu z Realem Madryt pokazał pełnię swojego piłkarskiego geniuszu - co to był za występ!

''Lewy'' skuteczniejszy, niż cały Salzburg

''Lewy'' skuteczniejszy, niż cały Salzburg

Zagramy z Rosjanami bez wsparcia kibiców?!

Zagramy z Rosjanami bez wsparcia kibiców?!
Na ten moment nie ma w ogóle w sprzedaży biletów na ten mecz. Według obowiązujących dziś w Rosji covidowych przepisów na stadion może wejść max 500 osób. Jeśli pojawi się opcja wejścia kibiców wówczas poprosimy stronę rosyjską o przysługującą nam pulę 5% dostępnych miejsc. Z drugiej strony w świetle obowiązujących przepisów państwa przyjmującego obywatele RP nie mogą wjechać na terytorium Federacji Rosyjskiej. Zakaz wjazdu cudzoziemców wprowadzony Rozporządzeniem Rządu Federacji Rosyjskiej z dn. 16.03.2020 z późn. zmianami obowiązuje do odwołania.
Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN za:meczyki.pl
reklama