reklama

Mocne oświadczenie Wojciecha Szczęsnego

Mocne oświadczenie Wojciecha Szczęsnego
Moja żona urodziła się na Ukrainie, a w żyłach mojego syna płynie ukraińska krew, część naszej rodziny wciąż znajduje się na terenie Ukrainy, wielu moich pracowników to Ukraińcy i są to wspaniali ludzie. Widząc cierpienie na ich twarzach i strach przed tym, co może czekać ich kraj uświadamia mi, że nie mogę udawać, że nic się nie wydarzyło. Moment, w którym Putin zdecydował się najechać Ukrainę to moment, w którym wydał wojnę nie tylko Ukrainie, ale wszystkim wartościom, którym hołduje Europa. Wolność, niepodległość, ale przede wszystkim pokój. 26 marca mieliśmy grać przeciwko Rosji w meczu barażowym mistrzostw świata 2022 w Katarze. Serce mi pęka, gdy to piszę, ale moja moralność nie pozwala mi zagrać. Reprezentowanie swojego kraju to największy honor w całej piłkarskiej karierze, ale to wciąż wybór. Odmawiam gry przeciwko piłkarzom, którzy postanowili reprezentować wartości i zasady Rosji! Odmawiam stania na murawie w barwach mojego kraju i słuchania hymnu Rosji! Odmawiam wzięcia udziału w sportowym wydarzeniu, które wspiera działania rosyjskiego rządu. Wiem, że mój wpływ może być tylko symboliczny, ale mogę wezwać FIFA i UEFA do przystąpienia do działania i uznania federacji rosyjskiej odpowiedzialną za swoje czyny.
Wojciech Szczęsny za:Instagram oraz Twitter
reklama

BRAWO PANOWIE!

BRAWO PANOWIE!

Puchacz wspiera Kędziorę

Puchacz wspiera Kędziorę

''Lewy'' rozmawiał z Glikiem

''Lewy'' rozmawiał z Glikiem
reklama

NAJGORSZE TRANSFERY MIODUSKIEGO | FANGOL.PL

Sezon 2021/2022 to totalna kompromitacja Legii Warszawa. Wciąż jeszcze panujący mistrz Polski nie radzi sobie na boisku i widmo spadku do 1. ligi wciąż jest bardzo realne. To jednak nie wszystko! Bo z klubowej szafy wypadają kolejne ''trupy'' i okazuje się, że w Legii wcale tak różowo to nie jest... Kryzys dotknął warszawski klub na wielu różnych płaszczyznach.
źródło:youtube.com

''Lewy'' popiera decyzję Kuleszy

''Lewy'' popiera decyzję Kuleszy
To prawidłowa decyzja! Nie mogę sobie wyobrazić gry w meczu z reprezentacją Rosji w sytuacji, gdy kontynuowana jest zbrojna agresja na terenie Ukrainy. Rosyjscy piłkarze oraz kibice nie są za to odpowiedzialni, ale nie możemy udawać, że nic się nie dzieje.
Robert Lewandowski za:Twitter

Cała prawda o Łysym

Cała prawda o Łysym
reklama