reklama

Tak Polacy zdecydowali, by nie grać w barażach z Rosją

Tak Polacy zdecydowali, by nie grać w barażach z Rosją
Trzeba podkreślić i pochwalić rolę polskich piłkarzy. Robert Lewandowski już w piątek osobiście obdzwonił większość reprezentacji Polski. Pytał o nastroje kolegów i o to czy godzą się na to, aby nie grali z Rosjanami. Pytał o ich przemyślenia i był jednym z liderów tego ruchu. Innym był Kamil Glik, który jako pierwszy polski piłkarz wrzucił w swoich mediach społecznościowych wyraz poparcia dla walczącej, niepodległej Ukrainy. Co ciekawe, jednym z tych liderów był także Jan Bednarek. To on skrzyknął całą grupę młodych piłkarzy, swoich rówieśników i kolegów. Był tym najbardziej aktywnym i odegrał kluczową rolę w zebraniu młodych graczy oraz zachęceniu ich do dołączenia do tej akcji. Trzeba przyznać, że na samym końcu była to niemal jednogłośna decyzja polskich zawodników. Nawet Grzegorz Krychowiak czy Maciej Rybus, którzy przecież mieszkają w Rosji, się do niej dołączyli. Na pewno nie była to dla nich prosta decyzja.
Sebastian Staszewski za:Po Gwizdku
reklama

Abramowicz stara się jak najszybciej sprzedać Chelsea

Abramowicz stara się jak najszybciej sprzedać Chelsea
Roman Abramowicz jest jednym z najbliższych przyjaciół oraz doradców Władimira Putina. Jak wszyscy inni oligarchowie, również i on wpadł w panikę. Abramowicz próbuje sprzedać wszystkie swoje wille w Anglii. Chce też szybko sprzedać Chelsea. Ja oraz trzy inne osoby otrzymaliśmy od niego we wtorek ofertę kupna klubu. Muszę poczekać ze cztery-pięć dni. Abramowicz żąda zbyt wiele. Chelsea jest mu winna prawie dwa miliardy funtów, nie ma własnych pieniędzy. Ci, którzy kupią klub, mają mu to zrekompensować. Na dzień dzisiejszy nie znam dokładnej ceny. Mogę sobie wyobrazić, że razem z partnerami kupię Chelsea, ale najpierw muszę zbadać ogólne warunki. Mogę powiedzieć, że na pewno nie zrobię tego sam, tylko z sześcioma-siedmioma partnerami.
Hansjorg Wyss, szwajcarski miliarder za:goal.com

Mecze w TV: 2 Marca 2022

18 :00Polsat Sport
Górnik Zabrze vs Lech Poznań
Fortuna Puchar Polski
18 :30Eurosport 2
Hannover vs RB Lipsk
Puchar Niemiec
20 :15Eleven Sports 3
Luton vs Chelsea
FA Cup
20 :30Eleven Sports 2
Southampton vs West Ham
FA Cup
20 :45Polsat Sport
Legia Warszawa vs Górnik Łęczna
Fortuna Puchar Polski
20 :45Eurosport 1
VfL Bochum vs Freiburg
Puchar Niemiec
21 :00Eleven Sports 4
Mallorca vs Real Sociedad
La Liga
21 :00Polsat Sport P2
Fiorentina vs Juventus
Puchar Włoch
21 :15Eleven Sports 1
Liverpool vs Norwich City
FA Cup
21 :30TVP Sport
Valencia vs Athletic Bilbao
Puchar Króla

W Tottenhamie po staremu...

W Tottenhamie po staremu...
reklama

Middlesbrough wychodzi na prowadzenie w 107. minucie meczu z Tottenhamem!

Pachnie sensacją w FA Cup! Middlesbrough na kwadrans przed końcem doliczonego czasu gry wychodzi na prowadzenie w meczu z Tottenhamem za sprawą ładnego trafienia Josha Coburna! 1-0!

Raków w półfinale Pucharu Polski!

Raków w półfinale Pucharu Polski!

Ostra wiadomość Kędziory do byłego reprezentanta Rosji

Ostra wiadomość Kędziory do byłego reprezentanta Rosji
Dmitrij Tarasow tłumaczył na swoim Instagramie, dlaczego nie krytykuje Rosji za wojnę w Ukrainie. Tomasz Kędziora najpierw napisał mu w wiadomości ''Jesteś dennym człowiekiem. Nie masz pojęcia, co dzieje się na Ukrainie. Pie***l się'', a później opublikował to na swoim Instastory z dopiskiem: ''Mam nadzieję, że przeczytasz ten post. Wszyscy ludzie, którzy wspierają rosyjskiego okupanta w tej wojnie, pier***cie się wszyscy!!!!''.
reklama