reklama

Grzegorz Krychowiak negocjuje rozwiązanie kontraktu!

Grzegorz Krychowiak negocjuje rozwiązanie kontraktu!
Jak podał rosyjski portal ''Match TV'', Grzegorz Krychowiak negocjuje z Krasnodarem możliwość rozwiązania umowy. Polak rozegrał w barwach rosyjskiego klubu 15 spotkań, w których zdobył aż 5 bramek i zaliczył 2 asysty. Co więcej, jesienią pełnił rolę kapitana drużyny. Sytuacja w klubie zmieniła się jednak po inwazji Rosji na teren Ukrainy. Kontrakt z Krasnodarem rozwiązał trener Daniel Farke, a w jego ślady zamierza pójść właśnie Grzegorz Krychowiak. Polak rozpoczął już negocjacje z władzami klubu i jeśli się powiodą, zostanie wolnym zawodnikiem. Nie wiadomo jednak, czy uda mu się znaleźć nowy klub jeszcze w tym sezonie, ponieważ okno transferowe zostało już zamknięte.
za:meczyki.pl
reklama

Kędziora będzie trenować z Lechem Poznań

Kędziora będzie trenować z Lechem Poznań
Tomek Kędziora na razie trenuje indywidualnie, ale od poniedziałku będzie ćwiczył razem z Lechem Poznań. Właśnie dostał taką zgodę, rozmawiałem z nim przed chwilą. Tomek ma ważny kontrakt z Dynamem Kijów, jednak ze względów bezpieczeństwa musiał opuścić ogarnięty wojną kraj. Cieszę się, że dzięki Lechowi będzie miał z kim trenować.
Czesław Michniewicz za:interia.pl

Wielki szacunek dla trenera Sheriffa Tyraspol!

Wielki szacunek dla trenera Sheriffa Tyraspol!

Trener Sheriffa Tyraspol wstąpił do ukraińskiego wojska

Trener Sheriffa Tyraspol wstąpił do ukraińskiego wojska
Byliśmy akurat w Portugalii, gdzie musieliśmy zagrać z Bragą w Lidze Europy. 23 lutego Sheriff przyleciał na mecz, przeprowadziłem trening, a następnego dnia, około godziny 4:30, zadzwonił do mnie mój syn i powiedział, że Rosja rozpoczęła ofensywę na dużą skalę przeciwko Ukrainie. Byłem w kompletnym szoku. Po meczu zwróciłem się do dyrektora generalnego Sheriffa Waży Tarchniszwiliego i powiedziałem mu, że po przylocie do Mołdawii pojadę do swojej rodziny do Ukrainy. W końcu moi krewni byli w Zaporożu. Wróciłem do domu, spędziłem tam noc, a następnego dnia udałem się do wojskowego biura poboru. Podjąłem taką decyzję (...) Putin tego chciał, ale nigdy nie zostanie cesarzem świata. Jest on kopią Adolfa Hitlera. Są do siebie podobni. Rosyjskie media propagandowe są odzwierciedleniem mediów goebbelsowskich. Putin i wszyscy dziennikarze będący w jego kieszeni – Goebbels przewraca się w grobie! Nawet on nie mógł sobie pozwolić na to, co pokazuje rosyjska telewizja. Po prostu brak mi słów. Putin to bestia, dziwak i wampir w jednym. Dobrze robią, gdy mówią: Putin, spi***alaj!
Jurij Wernydub za:transfery.info
reklama

Mario Balotelli wskazał swój największy błąd w karierze

Mario Balotelli wskazał swój największy błąd w karierze
Przepuściłem kilka szans na to, by być na takim samym poziomie, co Leo Messi oraz Cristiano Ronaldo. Jestem w stu procentach przekonany, że moja jakość była taka sama jak u nich. Oczywiście, że nie mogę teraz powiedzieć, abym był tak samo dobry jak Ronaldo. On ma pięć Złotych Piłek. Nikt nie może porównywać się do niego czy Messiego. Ale jeśli chodzi o czystą piłkarską jakość, nie mam im czego zazdrościć. Opuszczenie Manchesteru City było moim największym błędem. Nawet w sezonie, w którym odszedłem, grałem jeszcze bardzo dobrze w Milanie, ale potem miałem pewne problemy. Teraz, gdy jestem starszy, wiem, że nie powinien opuszczać City. Przez te wszystkie lata obserwowałem, jak ten klub się poprawia. Mogłem być dla niego jak Sergio Aguero. Gdybym miał wtedy swoje nastawienie z dzisiaj, jestem pewien, że mógłbym zdobyć Złotą Piłkę.
Mario Balotelli za:The Athletic

Piłkarz Szachtara walczy o wolność Ukrainy

Piłkarz Szachtara walczy o wolność Ukrainy

Do końca tygodnia dowiemy się, co z barażami

Do końca tygodnia dowiemy się, co z barażami
Nie wiemy, co z barażem. Mamy obiecane, że decyzja zostanie podjęta do końca tygodnia. Na dziś nie wiadomo jednak, jak ten baraż będzie wyglądał. Chcemy grać, chcemy awansować, ale na pewno nie z Rosją.
Łukasz Wachowski, sekretarz generalny PZPN za:CANAL+
reklama