reklama

Skład Górnika Zabrze na mecz z Lechem

Skład Górnika Zabrze na mecz z Lechem
reklama

Skład Lecha Poznań na mecz z Górnikiem Zabrze

Skład Lecha Poznań na mecz z Górnikiem Zabrze

Apel Anrija Jarmolenki do reprezentantów Rosji

Apel Anrija Jarmolenki do reprezentantów Rosji
Dzień dobry, choć wcale nie jest "dobry". Będę mówił po rosyjsku, by zrozumieli mnie moi rosyjscy znajomi. Ja, Andrij Jarmolenko, urodziłem w Sankt Petersburgu, ale wychowałem na Ukrainie. Jestem w stu procentach Ukraińcem. Mam pytanie do piłkarzy grających w reprezentacji Rosji. Dlaczego siedzicie cicho zesrani i tylko milczycie? U nas w kraju zabijają ludzi, nasze żony, nasze matki, nasze dzieci. A wy siedzicie cicho. Wy nie komentujecie. Powiedzcie mi, co by się stało, jeśli razem, zjednoczeni wszyscy byście pokazali ludziom, co dzieje się w moim kraju? Znam wielu z was. Mam wśród was wielu znajomych. I każdy z was mówi mi, że to, co robi wasz prezydent, jest złe. Chłopaki, macie wpływ na ludzi, na rzeczywistość, więc błagam was. Zareagujecie. Wiem, że część z was uwielbia pokazywać swojej jaja przed kamerą. Teraz nadszedł czas, aby pokazać jaja w prawdziwym życiu. Chwała Ukrainie!
Andrij Jarmolenko za:instagram.com/yarmolenkoandre

Tomaszewski chce wykluczyć Rosjan na zawsze

Tomaszewski chce wykluczyć Rosjan na zawsze
Wykluczyć ich ze wszystkiego do końca świata i o jeden dzień dłużej! Sprawiedliwości stało się zadość, FIFA wreszcie zrobiła to, co do niej należy. Dla mnie to nie jest żadna wojna, to po prostu ludobójstwo. Ostrzeliwują zza węgła ludność cywilną, kobiety i dzieci. Putin zastosował to, a naród rosyjski to zaakceptował. Z ludobójcami się nie rozmawia. Mam nadzieję, że naród rosyjski się opamięta i wyeliminuje Putina z życia. Nie tylko publicznego. To zawieszenie dotyczy przede wszystkim baraży. Można ich odwiesić wtedy, jak Putin zostanie odsunięty od władzy, a wojska wyjdą z Ukrainy. Ale dopóki to się nie stanie, Rosja powinna być zawieszona. Mam pretensje do FIFA, że już teraz nie dała nam nowego rywala.
Jan Tomaszewski za:sport.se.pl
reklama

Grzegorz Krychowiak negocjuje rozwiązanie kontraktu!

Grzegorz Krychowiak negocjuje rozwiązanie kontraktu!
Jak podał rosyjski portal ''Match TV'', Grzegorz Krychowiak negocjuje z Krasnodarem możliwość rozwiązania umowy. Polak rozegrał w barwach rosyjskiego klubu 15 spotkań, w których zdobył aż 5 bramek i zaliczył 2 asysty. Co więcej, jesienią pełnił rolę kapitana drużyny. Sytuacja w klubie zmieniła się jednak po inwazji Rosji na teren Ukrainy. Kontrakt z Krasnodarem rozwiązał trener Daniel Farke, a w jego ślady zamierza pójść właśnie Grzegorz Krychowiak. Polak rozpoczął już negocjacje z władzami klubu i jeśli się powiodą, zostanie wolnym zawodnikiem. Nie wiadomo jednak, czy uda mu się znaleźć nowy klub jeszcze w tym sezonie, ponieważ okno transferowe zostało już zamknięte.
za:meczyki.pl

Kędziora będzie trenować z Lechem Poznań

Kędziora będzie trenować z Lechem Poznań
Tomek Kędziora na razie trenuje indywidualnie, ale od poniedziałku będzie ćwiczył razem z Lechem Poznań. Właśnie dostał taką zgodę, rozmawiałem z nim przed chwilą. Tomek ma ważny kontrakt z Dynamem Kijów, jednak ze względów bezpieczeństwa musiał opuścić ogarnięty wojną kraj. Cieszę się, że dzięki Lechowi będzie miał z kim trenować.
Czesław Michniewicz za:interia.pl

Wielki szacunek dla trenera Sheriffa Tyraspol!

Wielki szacunek dla trenera Sheriffa Tyraspol!
reklama