reklama

FIFA bez Rosji i rosyjskich drużyn!

FIFA bez Rosji i rosyjskich drużyn!
EA Sports oficjalnie poinformowało, że reprezentacja Rosji oraz wszystkie rosyjskie kluby zostają usunięte z FIFA 22, FIFA Mobile oraz FIFA Online.
za:EA Sports FIFA na Twitterze
reklama

Krasnodar się rozpada

Krasnodar się rozpada

Miliarderzy łączą siły do kupna Chelsea

Miliarderzy łączą siły do kupna Chelsea
Szwajcarski miliarder Hansjorg Wyss wraz z amerykańskim miliarderem Toddem Boehly'em pracują nad przejęciem Chelsea. Boehly jest również współwłaścicielem LA Dodgers. Oficjalna oferta kupna ''The Blues'' ma pojawić się już wkrótce.
za:Matt Law na Twitterze

Mocne oświadczenie Artioma Dziuby

Mocne oświadczenie Artioma Dziuby
Nie chciałem komentować wydarzeń na Ukrainie. Nie dlatego, że się boję, ale dlatego, że nie jestem ekspertem od polityki. Nigdy się nią specjalnie nie interesowałem. W przeciwieństwie do niektórych politologów i wirusologów, których ostatnio tak wielu w Internecie. Pomimo tego, jak każdy człowiek, mam swoją opinię. Skoro zostałem już wplątany w tę sprawę, to przedstawię swoje stanowisko. Jestem przeciwny wojnie – to straszna rzecz. Sprzeciwiam się jednak także agresji i nienawiści, która osiąga teraz niewyobrażalne rozmiary. Sprzeciwiam się dyskryminacji ze względu na narodowość. Nie wstydzę się tego, że jestem Rosjaninem. Jestem z tego dumny. Nie rozumiem też, dlaczego sportowcy mają teraz cierpieć. Jestem przeciwny podwójnym standardom. Dlaczego mówi się tyle, by nie łączyć sportu i polityki, a gdy sprawa dotyczy Rosji, to o tej zasadzie się zapomina? Jeszcze raz – wojna jest straszna. W sytuacjach stresowych ludzie pokazują jednak swoje prawdziwe oblicze. Często to najgorsze. Jak wiele gniewu, brudu i żółci wylało się w ostatnim czasie na Rosjan? Niezależnie od tego, kim oni są i jaki zawód wykonują. Wszyscy, którzy pisali te komentarze – pokażcie się. Często te słowa płyną bowiem od ludzi, którym Rosja dała bardzo wiele. To kreuje jeszcze bardziej negatywne nastroje. Wojna w końcu się skończy, ale relacje między ludzkie pozostaną. I będą trudne do odbudowania. Pamiętajcie. A do kolegów piłkarzy, którzy siedzą teraz w angielskich willach i mnie atakują – wasze słowa mnie nie obrażają. Pokój i dobroć dla wszystkich!
Artiom Dziuba za:Weszlo.com
reklama

Skład Górnika Zabrze na mecz z Lechem

Skład Górnika Zabrze na mecz z Lechem

Skład Lecha Poznań na mecz z Górnikiem Zabrze

Skład Lecha Poznań na mecz z Górnikiem Zabrze

Apel Anrija Jarmolenki do reprezentantów Rosji

Apel Anrija Jarmolenki do reprezentantów Rosji
Dzień dobry, choć wcale nie jest "dobry". Będę mówił po rosyjsku, by zrozumieli mnie moi rosyjscy znajomi. Ja, Andrij Jarmolenko, urodziłem w Sankt Petersburgu, ale wychowałem na Ukrainie. Jestem w stu procentach Ukraińcem. Mam pytanie do piłkarzy grających w reprezentacji Rosji. Dlaczego siedzicie cicho zesrani i tylko milczycie? U nas w kraju zabijają ludzi, nasze żony, nasze matki, nasze dzieci. A wy siedzicie cicho. Wy nie komentujecie. Powiedzcie mi, co by się stało, jeśli razem, zjednoczeni wszyscy byście pokazali ludziom, co dzieje się w moim kraju? Znam wielu z was. Mam wśród was wielu znajomych. I każdy z was mówi mi, że to, co robi wasz prezydent, jest złe. Chłopaki, macie wpływ na ludzi, na rzeczywistość, więc błagam was. Zareagujecie. Wiem, że część z was uwielbia pokazywać swojej jaja przed kamerą. Teraz nadszedł czas, aby pokazać jaja w prawdziwym życiu. Chwała Ukrainie!
Andrij Jarmolenko za:instagram.com/yarmolenkoandre
reklama