reklama

Jak Władimir Putin ZASTRASZYŁ Arsenal? | FANGOL.PL

Któremu klubowi kibicuje Władimir Putin? W jaki sposób Władimir Putin wpłynął na transfer Arsenalu? Które rosyjskie kluby należą do ''przyjaciół'' Putina?
źródło:youtube.com
reklama

Premier League ma nowe kolory

Premier League ma nowe kolory

Zginął przywódca kibiców Spartaka Moskwa

Zginął przywódca kibiców Spartaka Moskwa

FIFA bez Rosji i rosyjskich drużyn!

FIFA bez Rosji i rosyjskich drużyn!
EA Sports oficjalnie poinformowało, że reprezentacja Rosji oraz wszystkie rosyjskie kluby zostają usunięte z FIFA 22, FIFA Mobile oraz FIFA Online.
za:EA Sports FIFA na Twitterze
reklama

Krasnodar się rozpada

Krasnodar się rozpada

Miliarderzy łączą siły do kupna Chelsea

Miliarderzy łączą siły do kupna Chelsea
Szwajcarski miliarder Hansjorg Wyss wraz z amerykańskim miliarderem Toddem Boehly'em pracują nad przejęciem Chelsea. Boehly jest również współwłaścicielem LA Dodgers. Oficjalna oferta kupna ''The Blues'' ma pojawić się już wkrótce.
za:Matt Law na Twitterze

Mocne oświadczenie Artioma Dziuby

Mocne oświadczenie Artioma Dziuby
Nie chciałem komentować wydarzeń na Ukrainie. Nie dlatego, że się boję, ale dlatego, że nie jestem ekspertem od polityki. Nigdy się nią specjalnie nie interesowałem. W przeciwieństwie do niektórych politologów i wirusologów, których ostatnio tak wielu w Internecie. Pomimo tego, jak każdy człowiek, mam swoją opinię. Skoro zostałem już wplątany w tę sprawę, to przedstawię swoje stanowisko. Jestem przeciwny wojnie – to straszna rzecz. Sprzeciwiam się jednak także agresji i nienawiści, która osiąga teraz niewyobrażalne rozmiary. Sprzeciwiam się dyskryminacji ze względu na narodowość. Nie wstydzę się tego, że jestem Rosjaninem. Jestem z tego dumny. Nie rozumiem też, dlaczego sportowcy mają teraz cierpieć. Jestem przeciwny podwójnym standardom. Dlaczego mówi się tyle, by nie łączyć sportu i polityki, a gdy sprawa dotyczy Rosji, to o tej zasadzie się zapomina? Jeszcze raz – wojna jest straszna. W sytuacjach stresowych ludzie pokazują jednak swoje prawdziwe oblicze. Często to najgorsze. Jak wiele gniewu, brudu i żółci wylało się w ostatnim czasie na Rosjan? Niezależnie od tego, kim oni są i jaki zawód wykonują. Wszyscy, którzy pisali te komentarze – pokażcie się. Często te słowa płyną bowiem od ludzi, którym Rosja dała bardzo wiele. To kreuje jeszcze bardziej negatywne nastroje. Wojna w końcu się skończy, ale relacje między ludzkie pozostaną. I będą trudne do odbudowania. Pamiętajcie. A do kolegów piłkarzy, którzy siedzą teraz w angielskich willach i mnie atakują – wasze słowa mnie nie obrażają. Pokój i dobroć dla wszystkich!
Artiom Dziuba za:Weszlo.com
reklama