reklama

A FIFA nadal czeka z decyzją...

A FIFA nadal czeka z decyzją...
reklama

Barcelona walczy o wielki talent z Racingu

Barcelona walczy o wielki talent z Racingu
Według Fabrizio Romano FC Barcelona doszła do porozumienia z 18-letnim talentem Racingu Santander - Pablo Torre. Teraz trwają negocjacje obu klubów. Działacze ''Dumy Katalonii'' uważają, że to może być nowy Pedri.
za:Fabrizio Romano na Twitterze

Wszyscy obcokrajowcy, którzy mają odejść z Krasnodaru!

Grzegorz Krychowiak
Krasnodar to jeden z rosyjskich klubów, które rozpadają się na naszych oczach. Z drużyny ma odejść aż 8 obcokrajowców, a nie są to byle jakie nazwiska. Zresztą sami sprawdźcie!

Doświadczony Turek może trafić do Wisły

Doświadczony Turek może trafić do Wisły
Według Piotra Koźmińskiego z serwisu ''Sportowe Fakty'' Wisła Kraków rozmawia z tureckim napastnikiem Ademem Buyukiem. Obecnie 34-latek jest bezrobotny, a jego ostatnim klubem był Malatyaspor. Buyuk grał również m.in. w Galatasaray czy Kasimpasie.
za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Reprezentacja Rosji nie ma z kim grać... Polska rozegra mecz towarzyski dla Ukrainy!

Świeża dawka piłkarskich newsów prosto od Landriego!
źródło:youtube.com

Zaskakujące słowa polskiego ambasadora na Ukrainie

Zaskakujące słowa polskiego ambasadora na Ukrainie
Czujemy się bardzo dobrze, jesteśmy bronieni przez najdzielniejszych żołnierzy w Europie. Nie sądzę, żeby Rosjanie byli w stanie tutaj wejść. Nie wiem, czy w ogóle mają taką intencję. Ten plan Rosjan może się po prostu nie udać. Ja, będąc wewnątrz, bardziej się boję o wynik Legii w weekend niż o swoje bezpieczeństwo.
ambasador Polski na Ukrainie Bartosz Cichocki za:meczyki.pl

''Krycha'' ma poważną ofertę transferową

''Krycha'' ma poważną ofertę transferową
Grzegorz ma jedną bardzo poważną ofertę na stole. Gdyby się zdecydował i dogadał z Krasnodarem w sprawie rozstania, praktycznie z miejsca mógłby podpisać umowę z tym nowym klubem. Jego agent rozmawia z Krasnodarem, by ta umowa została rozwiązana. Wszyscy czekają na to, co zrobi FIFA. Okienka transferowe w najważniejszych ligach europejskich są zamknięte. Być może FIFA zdecyduje, by do końca marca przedłużyć okienko dla tych, którzy grali w Rosji bądź na Ukrainie. Grzegorz ma dużo cywilnej odwagi.
rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski za:Weszlo.com
reklama