reklama

Rosyjski dziennikarz nie widzi sensu odchodzenia piłkarzy z rosyjskich klubów

Rosyjski dziennikarz nie widzi sensu odchodzenia piłkarzy z rosyjskich klubów
Czy jest sens psuć relacje z pracodawcą, zostawiać trenera i kolegów z drużyny, by wrócić po trzech miesiącach? Jestem pewien, że nie będzie to popularne rozwiązanie wśród obcokrajowców. Większość miejsc w klubach z silnych lig jest już zajęta, a zapotrzebowanie na piłkarzy z ligi rosyjskiej nie jest największe. Zwłaszcza jeśli chodzi o wypożyczenie na dziesięć meczów. A słabsze ligi nie są już atrakcyjne dla samych zawodników.
Konstantin Aleksiejew, rosyjski dziennikarz za:sport-express.ru
reklama

Laporta nie żałuje odejścia Messiego

Laporta nie żałuje odejścia Messiego
To najsmutniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nigdy nie chciałem tego robić, ale jednocześnie nie żałuję, że tak się stało. Klub zawsze jest na pierwszym miejscu. Musieliśmy postawić go ponad wszystko. Wydawało się, że po odejściu Messiego nastąpi pustka, ale Barcelona idzie do przodu. Dzięki ciężkiej pracy i przemyślanym decyzjom możemy dać klubowi sukces.
Joan Laporta za:espnfc.com

Ładne słowa Zbigniewa Bońka

Ładne słowa Zbigniewa Bońka

Pochettino o przyszłości Kyliana Mbappe

Pochettino o przyszłości Kyliana Mbappe
Mbappe należy do nas i mamy nadzieję, że będzie tak przez długi czas. Wszyscy mówią o jego przyszłości, ale on zadeklarował, że to nie czas na decyzję i poczekajmy, aż złoży oficjalne oświadczenie. Wszystko inne teraz to domysły, które mogą być bardzo dalekie od rzeczywistości. Kylian żyje obecnymi sprawami i jest zaangażowany w to, co robi.
Mauricio Pochettino za:EFE
reklama

Kadra PSG na rewanżowy mecz z Realem Madryt

Kadra PSG na rewanżowy mecz z Realem Madryt

''Lewy'' nie strzela fochów mimo braku bramek

''Lewy'' nie strzela fochów mimo braku bramek
W ostatnich kilku meczach nie oddał zbyt wielu strzałów. Musimy zmodyfikować naszą grę ofensywną, zwłaszcza jeśli chodzi o wykorzystanie "Lewego" w polu karnym. Sam Robert jest w świetnym nastroju, na trening wyszedł podekscytowany. Z Eintrachtem Frankfurt zagrał jako kapitan. Kiedy najlepsi napastnicy nie strzelą gola, często pojawia się termin "diva". Jego w ogóle to nie dotyczy.
Thomas Mueller za:sportowefakty.wp.pl

Co dalej z sytuacją Grzegorza Krychowiaka?

Co dalej z sytuacją Grzegorza Krychowiaka?
Grzegorzowi Krychowiakowi bardzo zależało na tym, by grać do końca tego sezonu. Aż tak bardzo nie był zainteresowany samym trenowaniem, ale zależało mu na graniu w piłkę. Dlatego też w Krasnodarze został, a pozostali piłkarze to nie odeszli, ale wyjechali na wakacje. Nie byli zainteresowani trenowaniem. Ci piłkarze dostali wolne, chyba zrzekli się pensji, więc klubowi było to na rękę. Krychowiak został jako jedyny, ale to prawdziwy walczak, tak łatwo się nie poddaje. Grzesiek został tam, by mieć możliwość gdzieś znaleźć nowy klub. Ta furtka dla niego się otworzyła. Grzesiek miał poważną ofertę. Nie był to jednak klub z Brazylii czy MLS. Gdyby Grzesiek powiedział tak, to mógł od razu podpisać umowę. To się jednak związało z ryzykiem na przyszłość. To była opcja rezerwowa. W związku z decyzją FIFA sprawa umarła. Grzegorz ma bardzo mocną agencję menedżerską, dlatego telefony pewnie zaraz się rozdzwonią. W kontekście jego wypożyczenia coś się uda załatwić.
Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN za:sport.pl
reklama