reklama

Gikiewicz ostro o FIFA

Gikiewicz ostro o FIFA
reklama

Vinicius nie uważa siebie za gwiazdę

Vinicius nie uważa siebie za gwiazdę
Nie uważam siebie za gwiazdę. Szatnia Realu jest pełna triumfatorów Ligi Mistrzów i innych trofeów. Marcelo, Casemiro, Luka Modrić, Nacho, Toni Kroos, Karim Benzema... Oni są gwiazdami, a ja nie. Jestem po prostu piłkarzem, który chce się od nich czegoś nauczyć.
Vinicius za:madridistareal.com

Największe talenty w 2016 roku według dziennika ''Marca''

Największe talenty w 2016 roku według dziennika ''Marca''

PSG i Chelsea powalczą o Mahreza?

PSG i Chelsea powalczą o Mahreza?
PSG widzi w Riyadzie Mahrezie idealnego następcę Angela Di Marii, podaje Footmercato.com. 31-letni Algierczyk, którego kontrakt z Manchesterem City wygasa w czerwcu 2023 roku, powinien być do kupienia latem za 30-40 milionów euro. Paryżanie nie są jednak jedynym klubem zainteresowanym Mahrezem, ponieważ sytuacji skrzydłowego uważnie przygląda się również Chelsea.
za:footmercato.com
reklama

Świetne informacje w sprawie Cezarego Kucharskiego

Świetne informacje w sprawie Cezarego Kucharskiego

Premier League zrywa umowę z rosyjskim wydawcą!

Premier League zrywa umowę z rosyjskim wydawcą!
Władze Premier League wraz ze wszystkimi klubami z najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii jednogłośnie zdecydowały o zerwaniu umowy z rosyjskim wydawcą telewizyjnym Rambler (Okko Sport) ze skutkiem natychmiastowym. Oznacza to, że na terenie Rosji kibice nie będą mogli już legalnie oglądać spotkań angielskiej ekstraklasy. Dodatkowo Premier League ofiaruje milion funtów na rzecz pomocy Ukrainie. W oficjalnym oświadczeniu możemy przeczytać wiele wyrazów wsparcia wobec Ukrainy oraz krytyki w stronę Rosji, a także deklarację okazywania wsparcia ofiarom wojny przy okazji ligowych meczów.
za:premierleague.com

Wielka dezorganizacja przed zgrupowaniem reprezentacji

Wielka dezorganizacja przed zgrupowaniem reprezentacji
Wiadomo tyle, że nic nie wiadomo. Wysłaliśmy przez ostatnie dwa tygodnie trzy pisma do FIFA i na żadne z tych pism nie otrzymaliśmy formalnej odpowiedzi. To niepoważne, że nikt na to nie reaguje. Mówimy o mistrzostwach świata, czyli flagowym turnieju FIFA. Do tego mamy sytuację bez precedensu, atak jednego kraju na drugi, co ma wpływ na mecze. Ta opieszałość jest zdumiewająca i normalny człowiek powie, że wstydliwa. Ale jak widać, FIFA nie ma wstydu. 21 marca powinno rozpocząć się zgrupowanie reprezentacji. Na dzisiaj nie wiemy, ile meczów i z kim zagramy podczas tego zgrupowania. Jest to bardzo trudna sytuacja, bo nie mamy przygotowanego planu zgrupowania. Nie wiemy, ile jednostek treningowych się odbędzie, którego dnia je zrobić. Wszystko zależy od tego, kiedy będzie mecz i czy te spotkania w ogóle będą. Rozumiem, że sytuacja jest poważna, ale od dwóch tygodni można było coś zrobić. Gdy wybuchła pandemia koronawirusa i mecze reprezentacji zawieszono na pół roku, myślałem, że nie może być trudniej. Ale jak widać życie to zweryfikowało i w tej straszliwej sytuacji nikt nie wyobrażał sobie, że to może być takie trudne. Nie wiem, skąd się wzięła informacja o meczach w czerwcu, bo my jej nie mamy. Tam są cztery mecze Ligi Narodów. Oczywiście rozumiem, że spotkanie Ukrainy trzeba będzie zapewne przenieść. Ale my? Mamy zapomnieć o tym wszystkim, co się działo przez ostatnie dwa tygodnie" Jak w ogóle można snuć takie scenariusze?
Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy PZPN za:sport.tvp.pl
reklama