reklama

Francuski dziennikarz zaorał Neymara

Francuski dziennikarz zaorał Neymara
Neymar to klaun. Powinien zostać zwolniony. To już nie jest piłkarz. Zamiast tego powinien pojawić się na fashion weeku. W lipcu są mistrzostwa świata w pokera - wezmę go ze sobą, bo w tym akurat jest dobry.
francuski dziennikarz Daniel Riolo za: Get French Football News
reklama

Jak starzeją się memy

Jak starzeją się memy
własne

Ultrasi PSG okażą swoje niezadowolenie

Ultrasi PSG okażą swoje niezadowolenie
Według doniesień ''RMC Sport'' ultrasi PSG zamierzają dać wyraz swojemu niezadowoleniu związanemu z odpadnięciem drużyny z Ligi Mistrzów. Już w niedzielę o 13:00 na Parc des Princes przyjeżdża Bordeaux.
za:getfootballnewsfrance.com

Franciszek Smuda komplementuje ''Lewego''

Franciszek Smuda komplementuje ''Lewego''
Robert Lewandowski to chłopak z charakterem. Najpierw sprzeciwił się grze przeciwko Rosji i nie bał się powiedzieć swej opinii na ten temat. Później zrezygnował z wielkiego dealu, jaki miał z Huaweiem. Jego zachowanie to wielka klasa i nie wiem, czy każdy by się zdobył na to, aby zrezygnować z tak dużych pieniędzy (...) Mam nadzieję, że awansujemy na tegoroczne mistrzostwa świata i jeśli to się uda, to nie wiadomo czy to będzie ostatni mundial dla Roberta. On sam podkreśla, że chce grać jeszcze co najmniej przez lata. Mimo upływających lat on jest w stanie udźwignąć takie wyzwanie. Lewandowski to jest atleta, profesjonalista, ma optymalne podejście do zawodu. On będzie jeszcze długo grał. Na dodatek omijają go poważne kontuzje. W ten sposób może przeżyć tegoroczny i jeszcze następny mundial. Życzę mu tego z całego serca.
Franciszek Smuda za:sport.interia.pl
reklama

Trzy kierunki transferowe dla Grzegorza Krychowiaka

Trzy kierunki transferowe dla Grzegorza Krychowiaka
Grzegorz Krychowiak nie zamierza więcej grać w barwach rosyjskiego Krasnodaru. Polak już kilka dni temu chciał rozwiązać swoją umowę, jednak rozmowy utknęły w martwym punkcie i obecnie możliwe są dwa scenariusze: definitywny transfer bądź wypożyczenie do końca sezonu (w ramach specjalnego pozwolenia FIFA). Kilka dni temu pojawiły się informacje o zainteresowaniu reprezentantem Polski ze strony Legii Warszawa i dziś ta opcja wydaje się całkiem realna, jednak pojawiły się także dwie inne możliwości transferowe. Według informacji dziennikarzy ''WP Sportowych Faktów'' Grzegorz Krychowiak otrzymał także oferty z Niemiec oraz Hiszpanii, chociaż nie znamy nazw konkretnych klubów. Jasne jest to, że pomocnik chce wyjaśnić swoją sytuację przed 20 marca, a więc przed rozpoczęciem zgrupowania reprezentacji Polski.
za:sportowefakty.wp.pl

Ogromne sankcje na Romana Abramowicza uderzają w Chelsea!

Ogromne sankcje na Romana Abramowicza uderzają w Chelsea!
Nowe sankcje Wielkiej Brytanii wymierzone w rosyjskich oligarchów mocno ugodziły nie tylko Romana Abramowicza, ale także Chelsea, której jest właścicielem. Na mocy sankcji zamrożone zostały wszystkie aktywa należące do Rosjanina (w tym klub). Mimo iż ''The Blues'' mogą wciąż funkcjonować na mocy specjalnie udzielonego zezwolenia, jednak na klub nałożono kilka poważnych ograniczeń. Wstrzymany został proces sprzedaży Chelsea. Pojawiło się kilku zainteresowanych wykupem klubu, jednak brytyjski rząd nie chce dopuścić, by rosyjski miliarder zarobił na sprzedaży choćby jednego centa i zamierza doprowadzić do sytuacji, gdzie Abramowicz zrzeknie się całości pieniędzy należnych mu z tytułu sprzedaży. Do czasu przekazania klubu w ręce nowego inwestora Chelsea nie może przeprowadzać żadnych transferów (kupna i sprzedaży piłkarzy) ani podpisywać kontraktów z zawodnikami. Na mocy specjalnego pozwolenia ''The Blues'' dalej mogą uczestniczyć w rozgrywkach piłkarskich, jednak klub nie może sprzedawać na nie biletów, więc najbliższe spotkania obejrzą wyłącznie posiadacze karnetów. Dodatkowo kibice nie będą mogli kupować żadnych produktów sprzedawanych przez klub, w tym koszulek piłkarskich. Kolejną kwestią są pieniądze wydawane na klubową logistykę - od momentu wejścia w życie sankcji Chelsea nie może wydać więcej na organizację wyjazdu na mecze rozgrywane poza swoim stadionem niż 20 tysięcy funtów. Dla porównania, uśrednione opłaty dla angielskiej drużyny za mecz wyjazdowy w Premier League, obejmujące przelot samolotem, zakwaterowanie, ochronę i wyżywienie, wynoszą łącznie około 30 tysięcy funtów.
za:The Times

Popis Adama Buksy w ćwierćfinale Ligi Mistrzów CONCACAF!

Adam Buksa strzelił dwie bramki meksykańskiemu Pumas UNAM i przypieczętował efektowną wygraną 3-0 w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów CONCACAF!
reklama