reklama

Danjuma dobija Juventus

De Ligt zagrał ręką i Szymon Marciniak podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Danjuma. Juventus - Villarreal 0-3!
reklama

Azpilicueta daje prowadzenie Chelsea

Chelsea wychodzi w meczu z Lille z 0-1 na 2-1!

Pau Torres pokonał Szczęsnego

Villarreal prowadzi z Juventusem już 2-0 i jest o krok od 1/4 finału Ligi Mistrzów!

Firmino strzela gola na 2-0

Liverpool odskakuje Arsenalowi! 0-2!
reklama

Moreno pokonał Szczęsnego z rzutu karnego

Szymon Marciniak po obejrzeniu powtórki podyktował rzut karny dla Villarealu, którego na gola zamienił Moreno. Juventus przegrywa 0-1!

Jota załadował gola Arsenalowi

Jota pokonał Ramsdale'a i Liverpool prowadzi z Arsenalem 1-0!

Poruszające wyznanie Paula Pogby

Poruszające wyznanie Paula Pogby
Ostatniej nocy spełnił się największy koszmar naszej rodziny, kiedy to złodzieje włamali się do naszego domu, gdy dzieci spały w swojej sypialni. Włamywacze przebywali w naszym domu przez pięć minut, ale przez ten czas zabrali nam coś cenniejszego niż jakikolwiek przedmiot — poczucie bezpieczeństwa. To wydarzyło się w ostatnich minutach meczu i złodzieje wiedzieli, że nikogo nie będzie w domu. Ruszyliśmy z żoną w drogę powrotną, nie wiedząc, czy dzieci są bezpieczne i nikt ich nie skrzywdził. Nie ma gorszego uczucia dla ojca niż to, gdy boisz się, że nie dopilnowałeś bezpieczeństwa swoich dzieci. Mam nadzieję, że nikt nie będzie musiał przeżywać tego, co ja ostatniej nocy. Z tego powodu chciałbym zaoferować nagrodę finansową dla każdego, kto pomoże nam złapać sprawców.
Paul Pogba za:twitter.com/paulpogba
reklama