reklama

Najbardziej wartościowi piłkarze na świecie

Najbardziej wartościowi piłkarze na świecie
Portal ''transfermarkt'' zaktualizował listę rynkowych wartości najlepszych piłkarzy na świecie. W TOP 15 nie znaleźli się między innymi Leo Messi (60 mln €), Robert Lewandowski (50 mln €), Cristiano Ronaldo (35 mln €) czy Karim Benzema (25 mln €).
reklama

Kibice Galatasaray urządzili pokaz fajerwerków pod hotelem z piłkarzami Barcy

Ultrasi Galatasaray postanowili trochę uprzykrzyć życie piłkarzom Barcelony i między 3 a 4 rano urządzili pokaz fajerwerków pod oknami ich hotelu...

Adam Nawałka jest gotowy pomagać reprezentacji Polski

Adam Nawałka jest gotowy pomagać reprezentacji Polski
Moje stanowisko jest jasne: trzeba wspierać reprezentację Polski i jej trenera Czesława Michniewicza. Moje wsparcie mają. Skupmy się na tym, co nas czeka w marcu. Atmosfera wokół kadry jest niezwykle istotna. 29 marca czeka nas mecz, który zdecyduje o tym, czy pojedziemy na mundial do Kataru. Mamy bardzo duży potencjał w reprezentacji. Młodzież jest coraz lepsza, robi postępy, stanowi świetną mieszankę z rutyną i doświadczeniem starszych, liderów. Robert Lewandowski jest w najwyższej formie. Mamy naprawdę świetną okazję, by wywalczyć awans. Umówiliśmy się z Czesławem na dłuższą rozmowę, głębszą analizę sytuacji. Doceniam to, że stara się zasięgnąć języka. Im więcej pozyska informacji, tym bardziej nasze szanse na awans rosną. Dla dobra reprezentacji zawsze z chęcią podzielę się wiedzą, jaką zdobyłem na ponad 30 zgrupowaniach kadry. To olbrzymi bagaż doświadczeń na przestrzeni pięciu lat.
Adam Nawałka za:sport.interia.pl

Kadra Anglii na mecze ze Szwajcarią i Wybrzeżem Kości Słoniowej

Kadra Anglii na mecze ze Szwajcarią i Wybrzeżem Kości Słoniowej
reklama

Kadra Francji na mecze z RPA i Wybrzeżem Kości Słoniowej

Kadra Francji na mecze z RPA i Wybrzeżem Kości Słoniowej

Wielkie osłabienia Realu Madryt na mecz z Barceloną

Wielkie osłabienia Realu Madryt na mecz z Barceloną
Jak podają hiszpańskie media, praktycznie wykluczony jest udział Karima Benzemy w niedzielnym ''El Clasico''. Piłkarz przeszedł badania po kontuzji łydki, której nabawił się w meczu z Mallorcą i obecnie lekarze dają mu 15% szans na to, że będzie mógł wybiec w niedzielę na murawę Santiago Bernabeu. Dużo bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest brak powołania napastnika na mecz z Barceloną. Sam zawodnik nie chce podejmować zbędnego ryzyka i zdecyduje się na grę tylko wtedy, jeśli nastąpi szybka poprawa zdrowia. Dodatkowo w ''El Clasico'' nie wystąpi Ferland Mendy, który w poniedziałkowym meczu naderwał mięsień przywodziciela i będzie musiał pauzować około dwóch tygodni. Pozytywną informacją dla kibiców Realu jest jednak wykluczenie poważniejszej kontuzji u Rodrygo - w meczu z Mallorcą doznał tylko silnego stłuczenia i na niedzielne starcie będzie gotowy do gry.
za:as.com

OFICJALNIE: Tomasz Kędziora piłkarzem Lecha Poznań!

OFICJALNIE: Tomasz Kędziora piłkarzem Lecha Poznań!
Tomasz Kędziora po niespełna pięciu latach wraca do Lecha Poznań. 27-letni obrońca podpisał z ''Kolejorzem'' kontrakt, który będzie obowiązywać do końca sezonu 2021/22, dzięki regulacjom wprowadzonym przez FIFA dla zagranicznych zawodników z rosyjskich i ukraińskich klubów. Na ich mocy zawodnicy mogą zostać wypożyczeni do innych klubów mimo zamknięcia okienka transferowego. Reprezentant Polski trenuje z drużyną Macieja Skorży już od dwóch tygodni i będzie do dyspozycji trenera już na sobotni mecz z Jagiellonią Białystok.
za:lechpoznan.pl
reklama