reklama

Rozczarowany selekcjoner Szwecji po meczu z Polską

Rozczarowany selekcjoner Szwecji po meczu z Polską
Gdybyśmy dzisiaj awansowali, to byłby wielki sukces, bo oznaczałoby to kolejny awans na wielki turniej. Ale tak się nie stało, dlatego jesteśmy bardzo rozczarowani. Absolutnie nie ma mowy o mojej rezygnacji. Ta porażka nie wpływa na mnie i moje podejście do pracy. Jestem trenerem tej drużyny i zamierzam podjąć się kolejnego wyzwania. Dzisiaj jesteśmy rozczarowani, ale gdybyśmy wygrali ten mecz, to wszystko byłoby fantastycznie. Stworzyliśmy kilka sytuacji, to było spotkanie, który mogliśmy wygrać. Po raz kolejny nie strzeliliśmy jednak gola. Niepotrzebnie sprokurowaliśmy rzut karny, potem popełniliśmy indywidualny błąd. Przegrywając 0:2, trudno było odrabiać straty. W naszej reprezentacji są zawodnicy, którzy ostatnio nie grali zbyt dużo w klubach. W takich sytuacjach może brakować pewności siebie. Jeśli jesteś w formie, to pewne rzeczy dzieją się automatycznie.
Janne Andersson za:Łączy nas piłka
reklama

Czesław Michniewicz wyróżnił Szymańskiego za mecz ze Szwecją

Czesław Michniewicz wyróżnił Szymańskiego za mecz ze Szwecją
Sebastian to mój człowiek od trudnych zadań. Nie byłem zaskoczony tym, jak wpasował się w mecz. Ja go dobrze znam, jego potencjał, co potrafi. Przyjechał na zgrupowanie przybity całą tą nagonką z jego grą w Rosji. Wiedziałem, że ten chłopak mi bardzo pomoże. W tym meczu nie było lewego wahadłowego. Sebek był trochę wahadłowym, skrzydłowym i dziesiątką. I wszędzie biegał, takie sreberko. Im dłużej trwa mecz, tym Szymański jest świeższy i widać wtedy jego przewagę. Brakuje mu trochę takiej męskości w niektórych sytuacjach. Czasem wystarczy lekko musnąć piłkę i wyjść bez kontaktu z przeciwnikiem. Dwa razy mu się to nie udało i poszły z tego groźne kontrataki.
Czesław Michniewicz za:Kanał Sportowy

SENSACYJNA przewrotka Luisa Suareza w meczu z Chile!

Urugwaj pokonał Chile w walce u mistrzostwa świata 0-2, a ozdobą spotkania był ten przepiękny gol Luisa Suareza! Co za trafienie! :O

Ostre spięcie Michniewicza z dziennikarzem TVP

Filmik pochodzi z konta na Twitterze - Rozgłośnia Kret (@kretfm).
reklama

Tak to się skończy ;)

Tak to się skończy ;)

Stara prawda

Stara prawda

Malinowski pogratulował Polakom

Malinowski pogratulował Polakom
reklama