reklama

Najlepsi piłkarze meczu ze Szwecją według Kuleszy

Najlepsi piłkarze meczu ze Szwecją według Kuleszy
Jako prezesowi nie wypada mi chwalić jednego czy drugiego zawodnika, ale nie da się ukryć, że kilkukrotnie uratował nas Wojciech Szczęsny. Bardzo dobrze zagrał Matty Cash, wielką pracę wykonał "Lewy". Natomiast na mistrzostwa awansowała cała drużyna. Myślę, że w Chorzowie pokazaliśmy, że ją mamy. Kiedy Grzesiek Krychowiak zmienił Jacka Góralskiego, to od razu dał impuls. To pokazuje, że każdy jest w tym zespole ważny.
Cezary Kulesza za:sport.interia.pl, wywiad Sebastiana Staszewskiego
reklama

Matty Cash i WÓDKA! Jak mu smakowała? SŁABE zachowanie Czesława Michniewicza po awansie | FANGOL.PL

O czym będzie ten film? O bohaterach, którzy wyszli na boisko i gryźli trawę. Będzie też jednak o tym, co Lipińskiemu się nie spodobało po wielkim sukcesie reprezentacji. Chodzi o zachowanie selekcjonera. To co? Oglądacie? :)
źródło:youtube.com

Nierówna, ale dzielna walka Casha z alkoholem

Nierówna, ale dzielna walka Casha z alkoholem

Nawałka skomentował pomeczowe zachowanie Michniewicza

Nawałka skomentował pomeczowe zachowanie Michniewicza
Jako selekcjoner odczuwasz w takich momentach bardzo silne emocje, to normalne. Uważam, że te emocje nie powinny w żaden sposób wpływać na naszą pracę. Trzeba się zdystansować do tego, co dzieje się wokół. Wszystkich i tak się nie zadowoli, zawsze znajdą się malkontenci, którzy narzekają. Nie ma co rozdzierać szat, trzeba z tym żyć. A najlepszą receptą na krytyczne głosy zawsze są zwycięstwa odniesione na boisku. Rzeczy, które mogły negatywnie wpływać na komfort pracy Czesława Michniewcza, są od wtorkowego wieczoru nieco inaczej odbierane. Atmosfera bardzo się poprawiła. Zachowajmy cierpliwość i nieustannie wspierajmy tę reprezentację.
Adam Nawałka za:Weszlo.com
reklama

MAMY AWANS! | Odcinek 16

Po meczu Polska - Szwecja 2:0, Piłkarze wraz selekcjonerem Czesławem Michniewiczem, sztabem i prezesem PZPN Cezarym Kuleszą, świętowali sukces w szatni. Awans na Mistrzostwa Świata Katar 2022. Brawo Polska!
źródło:youtube.com

Mocna wiadomość od Matty'ego Casha ;)

Tekst pochodzi z serialu ''Chłopaki z baraków'', a sam filmik z konta kul mod (@kul_mod) na Twitterze.

Kolejny talent stracony przez Legię

Kolejny talent stracony przez Legię
reklama