Moffi wykorzystuje koszmarny błąd obrony PSG

Fatalne zachowanie defensywy PSG i Lorient zmniejsza straty - jest już tylko 2-1 dla gospodarzy!

Wściekłość Allegriego po rzucie karnym dla Interu

Niczym Juergen Klopp w swojej najwyższej formie :D

Wiadomość Tymoteusza Puchacza do kontuzjowanego Modera

Szczęsny ekspertem w rzutach karnych!

Niestety w powtórzonym karnym Hakan Calhanoglu znalazł sposób na pokonanie Polaka...

Calhanoglu pokonuje Szczęsnego w powtórzonym karnym!

Gigantyczne zamieszanie w końcówce pierwszej połowy meczu Juve z Interem! Najpierw Wojtek Szczęsny broni próbę Calhanoglu, ale po wielu minutach analizy arbiter powtarza karnego z powodu wbiegnięcia w pole karne De Ligta. Za drugim razem Turek się już nie myli i jest 0-1 dla Interu!

Gikiewicz kpi z Sousy i prowokuje Michniewicza

Jak Robert Gumny będzie grał, to może przy okazji, jak za wizjonera Sousy, się po załapie na krótkie spotkanie na VIP-ach. Stary jestem, słyszałem. Ale robię swoje. Czuję się dobrze. Jak trener Czesław Michniewicz będzie chciał mnie odwiedzić, to zna mój adres. Gram co tydzień, a w kadrze był bramkarz, który nie gra co tydzień, ale jest młodszy, a to chyba dla niektórych jest ważniejsze. Mnie trudno jest dawać coś więcej.
Rafał Gikiewicz za:Viaplay