reklama

Dlatego Aleksander Buksa nie gra w Genoi

Dlatego Aleksander Buksa nie gra w Genoi
Rzeczywiście, miałem problemy zdrowotne. Dokładnie z nerką. W trakcie jednego z meczów, pod koniec lutego, zderzyłem się z obrońcą. Jak się okazało, uszkodzona została tylna struktura nerki. Przeszedłem kilka badań, w tym rezonans, który wykazał, że uraz jest dość poważny. Przez to spędziłem trzy tygodnie w szpitalu.
Aleksander Buksa za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Potężna dawka wsparcia dla Kuby Modera w dzień jego 23. urodzin

Potężna dawka wsparcia dla Kuby Modera w dzień jego 23. urodzin

Szymański i tak wyląduje w Hiszpanii?

Szymański i tak wyląduje w Hiszpanii?
Przyszłość Sebastiana Szymańskiego? Ma plan. Hiszpania, ale nie te kluby, o których mówicie.
Czesław Michniewicz za:meczyki.pl

Benzema i jego mania wykorzystywania błędów bramkarzy

Francuski napastnik we wczorajszym meczu kapitalnie wykorzystał nieporozumienie między Mendym i Rudigerem. Takie sytuacje jednak zdarzały mu się wcześniej w karierze równie często...
reklama

Xavi chce przedłużenia kontraktu z Dembele

Xavi chce przedłużenia kontraktu z Dembele
Mam nadzieję, że Dembele zostanie z nami. Już to mówiłem, ale nie mam problemu, żeby to powtórzyć. Na swojej pozycji może być najlepszy na świecie. Jest dla nas ważnym piłkarzem. Mam nadzieję, że zostanie z nami. Natychmiast podpisałbym jego nowy kontrakt. Mogę mówić tylko o okresie, w którym pracujemy razem. Dembele jest wzorem pod względem treningu, nastawienia i zaangażowania. Nie wiem, jak było wcześniej, ale widzę, że jest zmotywowany, szczęśliwy i ma mentalność zwycięzcy. Nie było dla mnie żadną niespodzianką, że przyjechał na trening w wolny dzień. To świetny profesjonalista.
Xavi za:goal.com

Michniewicz szczerze o sytuacji Gikiewicza

Michniewicz szczerze o sytuacji Gikiewicza
Wysyłał sms-y. Jak się okazało, że Grabara jest chory to pisał do sztabu, czy już ma bukować bilet. Czy już mamy dla niego bilety. “Giki” jest doświadczonym bramkarzem i wiemy, na co go stać, ale mając dzisiaj Skorupskiego, który regularnie gra i Szczęsnego, to mamy zabezpieczenie w postaci dwóch doświadczonych bramkarzy. Gdyby coś się z nimi wydarzyło, to oczywiście “Giki” jest brany pod uwagę, w takim kontekście, że może wskoczyć na pozycję tego doświadczonego bramkarza.
Czesław Michniewicz za:meczyki.pl

Rio Ferdinand rozpływa się nad Karimem Benzemą

Rio Ferdinand rozpływa się nad Karimem Benzemą
Benzema jest talizmanem, liderem Realu. Wyszedł z cienia Cristiano Ronaldo. Miał w sobie pokorę, żeby w nim być. Ale gdy nadarzyła się okazja, wyszedł z cienia i przejął kontrolę nad drużyną. We wszystkich aspektach swojej gry wszedł na wyższy poziom. Według mnie Benzema to najlepsza "dziewiątka" na świecie. Możemy mówić o Lewandowskim, to przecież świetny piłkarz. Kane wrócił do wielkiej formy. Ale Benzema to teraz zupełnie inny poziom. On jest fenomenalny. Ma wpływ na grę w wielu różnych obszarach. Nie chodzi tylko o gole, asysty, ale też o łączenie czy spowalnianie gry. Brzmi jakby był rozgrywającym, ale to środkowy napastnik, który strzelił 37 goli. Jeśli Benzema nie zdobędzie Złotej Piłki, to będę zaskoczony. Był magiczny. Już w ostatnim dwumeczu w Lidze Mistrzów ustrzelił hat-tricka. Teraz ma następnego. Ten człowiek robi różnicę. Jest kompletnym napastnikiem.
Rio Ferdinand za:dailymail.co.uk
reklama