reklama

Goetze jest otwarty na ponowną współpracę z Kloppem

Goetze jest otwarty na ponowną współpracę z Kloppem
Wciąż jestem w kontakcie z Kloppem. W 2016 roku rozmawialiśmy o moim przejściu do Liverpoolu. Nie czułem się jednak na siłach, by o tym myśleć. Czy teraz żałuję? Powinienem był dołączyć do Liverpoolu. Podjąłem złą decyzję, ale to nie jest żal. Klopp prawdopodobnie wywarł największy wypływ na moją karierę. Potrafi być bardzo wymagający. Może być twoim przyjacielem, ale jednocześnie bardzo surowy. Pcha cię do wspaniałej gry. Jest menedżerem nie tylko dla piłkarzy, ale dla wszystkich w klubie. Potrafi być i przyjacielem, i szefem. Czy mogę sobie wyobrazić ponowną współpracę? Tak. Na pewno Klopp jest dobrym trenerem. On i Pep Guardiola są najważniejszymi postaciami, jakie spotkałem w karierze. Siłą Kloppa jest to, że potrafi w określony sposób przemówić do zawodnika, pomóc mu. Ale jeśli spotkasz Pepa poza boiskiem, to też jest fajnym facetem. Można z nim porozmawiać o rodzinie, sprawach prywatnych. Trenerem jest bardzo wymagającym. To dobrze, ale czasami piłkarz potrzebuje innego spojrzenia. Kiedy teraz patrzę na Guardiolę, to podoba mi się to, co robi. Może działałbym w ten sam sposób.
Mario Goetze za:dailymail.co.uk
reklama

Dlatego Aleksander Buksa nie gra w Genoi

Dlatego Aleksander Buksa nie gra w Genoi
Rzeczywiście, miałem problemy zdrowotne. Dokładnie z nerką. W trakcie jednego z meczów, pod koniec lutego, zderzyłem się z obrońcą. Jak się okazało, uszkodzona została tylna struktura nerki. Przeszedłem kilka badań, w tym rezonans, który wykazał, że uraz jest dość poważny. Przez to spędziłem trzy tygodnie w szpitalu.
Aleksander Buksa za:sportowefakty.wp.pl

Potężna dawka wsparcia dla Kuby Modera w dzień jego 23. urodzin

Potężna dawka wsparcia dla Kuby Modera w dzień jego 23. urodzin

Szymański i tak wyląduje w Hiszpanii?

Szymański i tak wyląduje w Hiszpanii?
Przyszłość Sebastiana Szymańskiego? Ma plan. Hiszpania, ale nie te kluby, o których mówicie.
Czesław Michniewicz za:meczyki.pl
reklama

Benzema i jego mania wykorzystywania błędów bramkarzy

Francuski napastnik we wczorajszym meczu kapitalnie wykorzystał nieporozumienie między Mendym i Rudigerem. Takie sytuacje jednak zdarzały mu się wcześniej w karierze równie często...

Xavi chce przedłużenia kontraktu z Dembele

Xavi chce przedłużenia kontraktu z Dembele
Mam nadzieję, że Dembele zostanie z nami. Już to mówiłem, ale nie mam problemu, żeby to powtórzyć. Na swojej pozycji może być najlepszy na świecie. Jest dla nas ważnym piłkarzem. Mam nadzieję, że zostanie z nami. Natychmiast podpisałbym jego nowy kontrakt. Mogę mówić tylko o okresie, w którym pracujemy razem. Dembele jest wzorem pod względem treningu, nastawienia i zaangażowania. Nie wiem, jak było wcześniej, ale widzę, że jest zmotywowany, szczęśliwy i ma mentalność zwycięzcy. Nie było dla mnie żadną niespodzianką, że przyjechał na trening w wolny dzień. To świetny profesjonalista.
Xavi za:goal.com

Michniewicz szczerze o sytuacji Gikiewicza

Michniewicz szczerze o sytuacji Gikiewicza
Wysyłał sms-y. Jak się okazało, że Grabara jest chory to pisał do sztabu, czy już ma bukować bilet. Czy już mamy dla niego bilety. “Giki” jest doświadczonym bramkarzem i wiemy, na co go stać, ale mając dzisiaj Skorupskiego, który regularnie gra i Szczęsnego, to mamy zabezpieczenie w postaci dwóch doświadczonych bramkarzy. Gdyby coś się z nimi wydarzyło, to oczywiście “Giki” jest brany pod uwagę, w takim kontekście, że może wskoczyć na pozycję tego doświadczonego bramkarza.
Czesław Michniewicz za:meczyki.pl
reklama