Nawet prezydent Francji namawia Mbappe na pozostanie w Paryżu

Piszczek nie byłby zaskoczony transferem Lewandowskiego

Teraz jest taka sytuacja, że i wyniki w Bayernie się nie poukładały, a Robert jest przed przedłużeniem kontraktu. Może to wpłynąć na to, iż będzie czuł, że potrzebuje jakiejś zmiany. Nie byłbym zdziwiony, jeśli to by się wydarzyło. Miało dojść już do spotkania z Hasanem Salihamidziciem oraz Oliverem Kahnem. To był tylko small talk, który do niczego nie prowadził. Informacje pojawiające się w mediach o żądaniach Lewandowskiego dziwią najbardziej samego zawodnika. Jak mogą o nich wiedzieć, skoro ani razu nie padło o to pytanie?
Łukasz Piszczek za:Viaplay

OFICJALNIE: Burnley zwolniło Sama Dyche'a!

Burnley poinformowało w oficjalnym komunikacie o zwolnieniu ze stanowiska pierwszego trenera Sama Dyche'a. 50-letni Anglik prowadził ekipę Burnley od 2012 roku, co znaczyło, że był najdłużej pracującym trenerem w Premier League. Po 30 kolejkach Burnley zajmuje 18. pozycję w tabeli Premier League, tracąc do bezpiecznego miejsca 4 oczka.
za:burnleyfootballclub.com

Mapa klubów, które zagrają z półfinałach europejskich pucharów

źródło:twitter.com/CezaryKawecki

''Okrutne'' zachowanie kibiców Eintrachtu

Poważna kontuzja Pedriego

Pedri doznał urazu w pierwszej połowie meczu z Eintrachtem Frankfurt i po 45 minutach gry został zmieniony. Dziś FC Barcelona wydała komunikat na temat jego zdrowia, informując, że zawodnik odczuwa dyskomfort w ścięgnach podkolanowych lewej nogi. Nie podano przewidywanego terminu powrotu zawodnika na boisko, jednak zdaniem hiszpańskich mediów Pedri będzie w pełni zdrowy za 6-8 tygodni, co oznacza, że w obecnym sezonie już nie zagra.
za:culemania.com

Szczere słowa Xaviego po porażce z Eintrachtem

Nie wiedzieliśmy, jak dobrze atakować. Nie graliśmy tak, jak w innych meczach. Chciałbym pogratulować Eintrachtowi Frankfurt, ponieważ rywale na to zasłużyli. Próbowaliśmy, mieliśmy kontrolę, ale tego nie wykorzystaliśmy. Musimy się wiele nauczyć. To jest proces i będą zdarzały się takie mecze. Ostrzegałem, że gra w Europie jest bardzo trudna. Wszystkie trzy gole to nasze błędy. Musimy być samokrytyczni, nie zagraliśmy dobrego dwumeczu.
Xavi za:mundodeportivo.com