reklama

Valencia zaprzecza rozmowom z Barceloną w sprawie sprzedaży Solera

Valencia zaprzecza rozmowom z Barceloną w sprawie sprzedaży Solera
W odpowiedzi na artykuł opublikowany w poniedziałek w hiszpańskiej gazecie "AS", Valencia zaprzecza istnieniu jakiejkolwiek umowy - lub trwających negocjacji - z FC Barceloną w sprawie transferu Carlosa Solera. Jesteśmy obecnie w trakcie rozmów z zawodnikiem i jego agentami w sprawie przedłużenia jego kontraktu z Valencią.
Valencia CF za:valenciacf.com
reklama

Boniek widzi Zalewskiego w roli... rozgrywającego

Boniek widzi Zalewskiego w roli... rozgrywającego
Mourinho absolutnie zakochał się w Nicoli Zalewskim. Uważam, że ten chłopak tak samo jak teraz, grał sześć czy siedem miesięcy temu, natomiast Mourinho widział go wtedy tylko jako młodego, wchodzącego do zespołu chłopaka. Teraz zaś zaistniała taka sytuacja, że kilka słabych meczów Matiasa Vinii na lewej obronie, więc Mourinho przemodelował system i wystawił Zalewskiego na wahadle. I załapało, wypaliło. To dobry zawodnik, z perspektywami na wielką karierę, ale jeszcze aż nie zachwycałbym się nim, dajmy mu czas. Umie grać w piłkę. Ma strzał, ma drybling, ma dośrodkowanie. Poprawia się w grze w defensywie. Może być alternatywą na lewej stronie w reprezentacji Polski. Im wyżej będzie grał, tym lepiej. Najlepszym lewym obrońcą w Polsce jest Bartosz Bereszyński, mimo że nie ma lewej nogi. Gdzie widziałbym Nicolę Zalewskiego? Moje zdanie jest takie, że za dwa-trzy lata to będzie ósemka. Ma taką łatwość grania w piłkę, przyspieszania akcji, że może zakręcić się w środku pola.
Zbigniew Boniek za:weszlo.com

Przesądy lechitów przed finałem Pucharu Polski

Przesądy lechitów przed finałem Pucharu Polski
Najważniejszą kwestią wokół wszystkiego, co się działo wczoraj na Narodowym, było unikanie patrzenia na trofeum Pucharu Polski. Tutaj pojawiają się różne przesądy - nie dotykać, nie spoglądać, nie robić sobie z nim zdjęć i tak dalej. Tego z perspektywy poznańskiej najbardziej pilnowaliśmy.
Maciej Henszel, rzecznik prasowy Lecha Poznań za:meczyki.pl

Hoeness jest pewny przyszłości ''Lewego''

Hoeness jest pewny przyszłości ''Lewego''
Zakładam na 100 procent, że Lewandowski w przyszłym sezonie będzie grał w Bayernie. Bo ma kontrakt. To proste.
Uli Hoeness za:Bleacher Report
reklama

Michniewicz szykuje powołanie dla Gabriela Sloniny

Michniewicz szykuje powołanie dla Gabriela Sloniny
Ustaliliśmy, że Słonina przyjedzie na czerwcowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Powołanie dostanie czterech bramkarzy plus piąty golkiper, czyli właśnie Gabryś Słonina. Żeby poznał atmosferę kadry, żeby zobaczył jak to wszystko funkcjonuje, żeby poczuł atmosferę Stadionu Narodowego. Chcemy określić jego potencjał. Mamy plan, żeby wystąpił każdy z naszych czterech bramkarzy i może w międzyczasie pojawi się też okazja, żeby Słonina zagrał kilka minut, ale tego nie przesądzam.
Czesław Michniewicz za:Kanał Sportowy

Tak kibice Trabzonsporu świętowali mistrzostwo!

Poczekajcie do 30. sekundy filmu - to pokaże Wam skalę tego całego szaleństwa! :O

Tradycji stało się zadość!

Tradycji stało się zadość!
reklama