reklama

Matić i Mata po raz ostatni schodzą z murawy Old Trafford

Wygrany 3-0 mecz z Brentford był ostatnim spotkaniem Nemanji Maticia i Juana Maty na Old Trafford w barwach Manchesteru United. Obaj piłkarze zostali zmienieni w drugiej połowie meczu i otrzymali od publiczności owacje na stojąco.
reklama

Tomasz Hajto wypunktował Macieja Skorżę

Tomasz Hajto wypunktował Macieja Skorżę
Przede wszystkim pochyliłbym się nad drużyną, która przegrała. Myślę, że Maciej Skorża nie do końca trafił nie tylko ze składem, ale i ze swoim pomysłem na ten mecz. Kilka decyzji było dla mnie niezrozumiałych. Wiedząc, z której strony i jak będzie atakował Raków, podjął dzisiaj kilka dziwnych decyzji. Wystawił bardziej ofensywnego Pereirę, zamiast postawić na Kędziorę, wyszedł pierwszy raz w sezonie dwoma napastnikami, czego Lech nigdy nie robił. Na koniec swoimi zmianami, które robił, doprowadził do tego, że na prawej obronie wylądował Skóraś. Dla mnie to jest co najmniej niezrozumiałe. Wydaje mi się, że sam sobie jest winien tej porażki, bo każdy wie, jak gra Raków. W finale trzeba przede wszystkim zabezpieczać tyły, a nie myśleć tylko o ofensywie. Jest kilka błędów, przy których ewidentnie Skorża może mieć pretensje sam do siebie.
Tomasz Hajto za:Polsat Sport

Heroiczna ''obrona Częstochowy'' w Fortuna 1. Lidze

Przed Wami ostatnia minuta meczu Skry Częstochowa z GKS-em Tychy i dosłownie obrona Częstochowy w wykonaniu tych pierwszych :D Film pochodzi z konta na Twitterze: twitter.com/kp_ldz

Manchester United coraz bliższy gwarancji gry w Lidze Europy

Manchester United coraz bliższy gwarancji gry w Lidze Europy
reklama

Ronaldo nawiązał do swojego ostatniego sezonu w barwach United

Ronaldo nawiązał do swojego ostatniego sezonu w barwach United

Pierwszy gol Varane'a w barwach Manchesteru United!

Raphael Varane najlepiej odnajduje się w polu karnym Brentfordu i sprytnym strzałem podwyższa prowadzenie United na 3-0!

Cristiano Ronaldo pewnie z karnego na 2-0!

Portugalczyk podchodzi do piłki ustawionej na 11. metrze i pewnie pakuje ją do siatki. Manchester United prowadzi z Brentford już 2-0!
reklama