Cristiano Ronaldo powiedział do kamery ''I'm not finished'' (''Jeszcze się nie skończyłem'').

Liga Mistrzów

Francuscy napastnicy rządzą w Europie

Sam Allardyce poprosił Sir Alexa Fergusona o autograf

Matić i Mata po raz ostatni schodzą z murawy Old Trafford

Wygrany 3-0 mecz z Brentford był ostatnim spotkaniem Nemanji Maticia i Juana Maty na Old Trafford w barwach Manchesteru United. Obaj piłkarze zostali zmienieni w drugiej połowie meczu i otrzymali od publiczności owacje na stojąco.

Tomasz Hajto wypunktował Macieja Skorżę

Przede wszystkim pochyliłbym się nad drużyną, która przegrała. Myślę, że Maciej Skorża nie do końca trafił nie tylko ze składem, ale i ze swoim pomysłem na ten mecz. Kilka decyzji było dla mnie niezrozumiałych. Wiedząc, z której strony i jak będzie atakował Raków, podjął dzisiaj kilka dziwnych decyzji. Wystawił bardziej ofensywnego Pereirę, zamiast postawić na Kędziorę, wyszedł pierwszy raz w sezonie dwoma napastnikami, czego Lech nigdy nie robił. Na koniec swoimi zmianami, które robił, doprowadził do tego, że na prawej obronie wylądował Skóraś. Dla mnie to jest co najmniej niezrozumiałe. Wydaje mi się, że sam sobie jest winien tej porażki, bo każdy wie, jak gra Raków. W finale trzeba przede wszystkim zabezpieczać tyły, a nie myśleć tylko o ofensywie. Jest kilka błędów, przy których ewidentnie Skorża może mieć pretensje sam do siebie.
Tomasz Hajto za:Polsat Sport

Heroiczna ''obrona Częstochowy'' w Fortuna 1. Lidze

Przed Wami ostatnia minuta meczu Skry Częstochowa z GKS-em Tychy i dosłownie obrona Częstochowy w wykonaniu tych pierwszych :D Film pochodzi z konta na Twitterze: twitter.com/kp_ldz