reklama

Witsel potwierdził, że odchodzi z Borussii

Witsel potwierdził, że odchodzi z Borussii
Tracimy zbyt dużo goli i musimy to poprawić w kolejnym sezonie. Mówię "my", a przecież mnie już tu nie będzie, bo odchodzę po zakończeniu rozgrywek. Jestem szczęśliwy, że grałem tu na najwyższym poziomie przez cztery sezony. Smutno mi, że odchodzę, bo zyskałem tu wielu przyjaciół.
Axel Witsel za:bulinews.com
reklama

Słowa CR7 po meczu z Brentfordem

Cristiano Ronaldo powiedział do kamery ''I'm not finished'' (''Jeszcze się nie skończyłem'').

Mecze w TV: 3 Maja 2022

18 :00Polsat Sport
ŁKS Łódź vs Widzew Łódź
Fortuna 1. Liga
21 :00PS Premium 1
Villarreal vs Liverpool
Liga Mistrzów

Francuscy napastnicy rządzą w Europie

Francuscy napastnicy rządzą w Europie
reklama

Sam Allardyce poprosił Sir Alexa Fergusona o autograf

Sam Allardyce poprosił Sir Alexa Fergusona o autograf

Matić i Mata po raz ostatni schodzą z murawy Old Trafford

Wygrany 3-0 mecz z Brentford był ostatnim spotkaniem Nemanji Maticia i Juana Maty na Old Trafford w barwach Manchesteru United. Obaj piłkarze zostali zmienieni w drugiej połowie meczu i otrzymali od publiczności owacje na stojąco.

Tomasz Hajto wypunktował Macieja Skorżę

Tomasz Hajto wypunktował Macieja Skorżę
Przede wszystkim pochyliłbym się nad drużyną, która przegrała. Myślę, że Maciej Skorża nie do końca trafił nie tylko ze składem, ale i ze swoim pomysłem na ten mecz. Kilka decyzji było dla mnie niezrozumiałych. Wiedząc, z której strony i jak będzie atakował Raków, podjął dzisiaj kilka dziwnych decyzji. Wystawił bardziej ofensywnego Pereirę, zamiast postawić na Kędziorę, wyszedł pierwszy raz w sezonie dwoma napastnikami, czego Lech nigdy nie robił. Na koniec swoimi zmianami, które robił, doprowadził do tego, że na prawej obronie wylądował Skóraś. Dla mnie to jest co najmniej niezrozumiałe. Wydaje mi się, że sam sobie jest winien tej porażki, bo każdy wie, jak gra Raków. W finale trzeba przede wszystkim zabezpieczać tyły, a nie myśleć tylko o ofensywie. Jest kilka błędów, przy których ewidentnie Skorża może mieć pretensje sam do siebie.
Tomasz Hajto za:Polsat Sport
reklama