Dlatego Nagelsmann nie wystawił Suele w podstawowym składzie na jego ostatni mecz na Allianz Arenie

Gdyby z Mainz zaprezentował się lepiej, dzisiaj zacząłby ten mecz od początku. Niedługo opuści jednak klub, a Tanguy Nianzou nie miał zbyt wielu minut w tym sezonie. To nie ma nic wspólnego z byciem bez serca. Są trenerzy, którzy w ogóle nie daliby mu więcej minut. U mnie Suele grał zawsze, gdy był w dobrej formie.
Julian Nagelsmann za:meczyki.pl

Fabiański nie zamierza odchodzić z Premier League

Fabiański jest już londyńczykiem. Trudno sobie wyobrazić, że klub grający w Lidze Mistrzów będzie szukał bramkarza w takim wieku. West Ham United to dobre miejsce, klub ma znakomitą bazę kibiców. Poza tym Łukasz ma pewne miejsce w drużynie, a sam zespół mocno się rozwija. Jeśli Łukasz tylko będzie miał chęć grania, to jego kariera może trwać do czterdziestki, a może nawet do 41-42 lat. On by chciał, aby jego przygoda zakończyła się w Premier League i nie będzie wracał, jak Artur Boruc, by skończyć karierę w Polsce. Fabiański ma mocną pozycję w całej lidze i niewykluczone, że ktoś się jeszcze po niego zgłosi.
Andrzej Twarowski za:sportowefakty.wp.pl

Skład Hellasu na mecz z Milanem

Skład Milanu na mecz z Hellasem

Coman wylatuje z boiska w ostatnich sekundach meczu

W ostatnich sekundach meczu ze Stuttgartem arbiter wyrzuca z boiska Kingsleya Comana, który po faulu oddał rywalowi uderzeniem w twarz...

Taka atmosfera w mistrzowskim Bayernie...

Lech pokonuje Piasta i wskakuje na fotel lidera!