reklama

Agent ''Lewego'' ostro przejechał się po Bayernie

Agent ''Lewego'' ostro przejechał się po Bayernie
Dla Roberta Lewandowskiego Bayern jest historią. Robert chce opuścić Bayern po ośmiu latach, w których dał wszystko swojemu klubowi. Teraz, w wieku prawie 34 lat, ma szansę spełnić marzenie i dołączyć do klubu, o którym zawsze marzył. Dlaczego Bayern odmawia mu tej szansy? Dla Roberta sprawa jest oczywista: już tego lata chce opuścić Bayern. Nikogo tutaj nie interesują pieniądze - ani Roberta, ani mnie. Prawda jest taka, że od miesięcy nie czuł się szanowany przez ludzi rządzących klubem. Bayern nie stracił Lewandowskiego piłkarza, ale Roberta jako człowieka. Hasan Salihamidzić powiedział, że Bayern złożył Robertowi konkretną ofertę? Nie, nie było żadnej oferty. Opowiem ci anegdotę z zeszłego roku. Poszedłem na spotkanie z Oliverem Kahnem, Hasanem Salihamidziciem oraz Marco Neppe. Spotkanie odbyło się w Monachium. Powiedziałem do nich: "Co myślicie o przedłużeniu umowy z Robertem?". Cisza była odpowiedzią. Żadnego "tak", żadnego "nie", żadnego "może"... Po prostu nic. Pod koniec spotkania powiedziałem: "Skoro tak to następnego lata go sprzedajcie". Ich odpowiedź była taka: "Nie chcemy sprzedawać, ale jeśli przyniesiesz nam ofertę opiewającą na 120 milionów euro to porozmawiamy". To była kwota jaką kosztowałby Haaland łącznie ze wszystkimi prowizjami. Robert to nie tylko najlepszy napastnik na świecie, ale i bardzo inteligentna osoba. Dobrze wiedział, co się dzieje wokół niego i co Bayern sobie planował. Wiedział, że Bayern chciał zastąpić go Haalandem. Ojciec Erlinga nawet to potwierdził. Pewnego razu w prywatnej rozmowie powiedział: "Erling w 50% jest w Bayernie". Świat piłki jest duży, ale tutaj żaden sekret się nie ukryje... Mam nadzieję, że zarząd Bayernu przemyśli jeszcze raz swoją decyzję. Oczywiście, mogą trzymać Roberta do czasu wygaśnięcia kontraktu, czyli do 2023 roku, ale nie radziłbym tego robić. Dla niego Bayern jest historią. Zrobiono tutaj ze mnie wroga, ponieważ rok temu David Alaba podjął decyzję o opuszczeniu klubu. I to nie dlatego, że ja go namawiałem, ale dlatego, że ludzie odpowiedzialni za negocjacje byli beztroscy.
agent Roberta Lewandowskiego Pini Zahavi za:BILD
reklama

Zlatan zadedykował mistrzostwo Mino Raioli

Zlatan zadedykował mistrzostwo Mino Raioli
Jeśli będę się dobrze czuć fizycznie to będę dalej grać. Wkrótce podejmę decyzję. Mam wiele fizycznych problemów, ale wkrótce poznacie moją decyzję. To "scudetto" jest dla Raioli. To pierwsze mistrzostwo, które zdobyłem bez Mino u mojego boku.
Zlatan Ibrahimović za:Fabrizio Romano na Twitterze

Donnarumma gratuluje Milanowi mistrzostwa

Donnarumma gratuluje Milanowi mistrzostwa

Prawdziwy szef

Prawdziwy szef
reklama

Zlatan zrobił to, co obiecał

Zlatan zrobił to, co obiecał

Piłkarze Milanu świętują mistrzostwo Włoch

Jest co świętować! :)

Kibice City zaatakowali bramkarza Aston Villi

Beznadziejne zachowanie niektórych kibiców City, którzy postanowili wbiec na boisko. Robin Olsen został zaatakowany i musiał szybko uciekać do szatni.
reklama