reklama

Taka jest obecna sytuacja ''Lewego'' i Barcelony

Taka jest obecna sytuacja ''Lewego'' i Barcelony
Robert Lewandowski myśli tylko o Barcelonie. Polak wybrał, że chce zakładać koszulkę "Dumy Katalonii" i już nie zmieni swojego zdania. ''Lewy'' doszedł już do ustnego porozumienia z hiszpańskim klubem. Kontrakt ma obowiązywać przez następne 3 lata - do 2025 roku. Wymagania finansowe Polaka zostały zaakceptowane i nie stanowią problemu dla Barcelony. Bayern pozwoli mu odejść, gdy dopnie transfer Kalajdzicia i jeszcze jednego zawodnika.
za: Florian Plettenberg na Twitterze
reklama

Wejście smoka!

Wejście smoka!

Tak Cracovia zaprezentowała nowego zawodnika

Dzisiaj zawodnik Miedzi Patryk Makuch został nowym piłkarzem Cracovii. Krakowski klub postanowił wrzucić na Twittera filmik mocno inspirowany viralową historią z programu "Sprawa dla reportera".

Hazard wciąż chce udowodnić swoją wartość

Hazard wciąż chce udowodnić swoją wartość
Wszyscy wiedzą, że mam kontrakt, który obowiązuje do 2024 roku. Moje pierwsze trzy sezony tutaj nie poszły zbyt dobrze. Chcę więc pokazać wszystkim, co mogę zrobić. Gra dla Realu Madryt zawsze była moim marzeniem. I nadal nim pozostaje.
Eden Hazard za:twitter.com/FabrizioRomano
reklama

Lewandowski został zaoferowany Realowi Madryt!

Lewandowski został zaoferowany Realowi Madryt!
Według informacji ''Cadena SER'' przedstawiciele Roberta Lewandowskiego zaoferowali piłkarza Realowi Madryt. Środowisko polskiego napastnika zareagowało w ten sposób na niepowodzenie ''Królewskich'' przy transferze Kyliana Mbappe. Sam Polak, który w ostatnich tygodniach był łączony przede wszystkim z Barceloną, wielokrotnie w przeszłości wypowiadał się pochlebnie na temat drużyny z Madrytu i dalej jest otwarty na ten kierunek. Włodarze Realu nie odnieśli się jednak jeszcze do tej propozycji i zamierzają rozważyć ją dopiero po finale Ligi Mistrzów.
za:Cadena SER

Reakcja Benzemy na pytanie o Mbappe

Reakcja Benzemy na pytanie o Mbappe
W sobotę zagramy w finale Ligi Mistrzów. To nie jest czas, żeby rozmawiać o małych rzeczach. Czy jestem zły? Nie, nie, nie, nie jestem. Mówię tylko o tym, że koncentruję się na finale. Ważniejsze jest myślenie o tym, a nie zajmowanie się innymi rzeczami.
Karim Benzema za:Movistar Plus +

Znamy datę przyznania ''Złotej Piłki''

Znamy datę przyznania ''Złotej Piłki''
''France Football'' ogłosiło nowe daty w plebiscycie ''Złotej Piłki''. W najbliższej edycji nagroda zostanie przyznana dla najlepszego piłkarza w okresie od sierpnia 2021 roku do lipca 2022 roku. Nominacje zostaną ogłoszone 12 sierpnia, natomiast sama gala wręczenia nagrody odbędzie się w poniedziałek 17 października.
za:francefootball.fr
reklama