reklama

Tak według byłego agenta ''Lewego'' potoczą się negocjacje

Tak według byłego agenta ''Lewego'' potoczą się negocjacje
W którymś momencie emocje przygasną i wróci rozsądek do rozmów, tak sądzę. Obie strony mają za dużo do stracenia. Zakładam, że mocne słowa Roberta nie były ostatnie z jego strony, ale konflikt nie będzie eskalował. Za jakiś czas powinni usiąść do rozmów i się porozumieć. Wszystko zależy też od tego, czy Bayern będzie miał kim zastąpić Roberta.
Cezary Kucharski za:sportowefakty.wp.pl, wywiad Mateusza Skwierawskiego
reklama

Legia chce greckiego skrzydłowego

Legia chce greckiego skrzydłowego

Każdy zna to uczucie

Każdy zna to uczucie

Bramkarz Vikinga Stavanger obniżał... bramkę

Patrik Gunnarsson, bramkarz norweskiego Vikinga Stavanger, w taki sposób obniżał o 15-20 centymetrów bramkę w meczach domowych, dopóki oszustwo się nie wydało...
reklama

Gareth Bale pożegnał się z Realem Madryt

Gareth Bale pożegnał się z Realem Madryt
Piszę tę wiadomość, aby podziękować moim byłym i obecnym kolegom z drużyny, trenerom, sztabowi i kibicom, którzy mnie wspierali. Przybyłem tu dziewięć lat temu jako młody chłopak, którego marzeniem była gra w Realu Madryt. Chciałem grać w tej dziewiczej, białej koszulce, nosić na piersi herb, występować na Santiago Bernabeu, wygrywać trofea, być częścią sławy tego klubu i zwyciężać w Lidze Mistrzów. Mogę teraz spojrzeć w przeszłość i powiedzieć, że moje marzenie się spełniło, a nawet wykroczyło poza wyobrażenia. Bycie częścią tej drużyny i zdobywanie z nią trofeów, to niesamowite doświadczenie, którego nigdy nie zapomnę. Dziękuję prezydentowi Florentino Perezowi, Jose Angelowi Sanchezowi i reszcie zarządu za danie mi tej możliwości. Razem doświadczyliśmy momentów, które na zawsze pozostaną w historii klubu i całej piłki nożnej. To był zaszczyt. Dziękuję. HALA MADRID!
Gareth Bale za:instagram.com/garethbale11

Kurt Zouma skazany za znęcanie się nad kotem

Kurt Zouma skazany za znęcanie się nad kotem
Kurt Zouma usłyszał wyrok za znęcanie się nad kotem. Obrońca West Hamu został skazany na 180 godzin prac społecznych, a oprócz tego musi zapłacić 8 tysięcy funtów kary. Oprócz tego otrzymał pięcioletni zakaz posiadania kota. Kilka miesięcy temu do Internetu trafił film, na którym widać jak Zouma kopie kota. Po tym wydarzeniu na Francuza spłynęła ogromna fala krytyki.
za:@sistoney67

Żewłakow dziwi się decyzji Michniewicza

Żewłakow dziwi się decyzji Michniewicza
Słyszałem taką informację, że Linetty pojawił się na zgrupowaniu, żeby pomóc mu w transferze. Teraz jest poza kadrą. I się zastanawiam, czy to pomoc? Posiedzieć w hotelu z kumplami?
Marcin Żewłakow za:Kanał Sportowy
reklama