reklama

Haaland tłumaczy, dlaczego wybrał Manchester City

Haaland tłumaczy, dlaczego wybrał Manchester City
Urodziłem się w Anglii i kibicuję Manchesterowi City całe moje życie, wiem naprawdę dużo o tym klubie. Czuję się tu trochę jak w domu. Byłem na wielu meczach City. Dodatkowo uważam, że w Manchesterze City mogę jeszcze się rozwinąć i grać swoją najlepszą wersję futbolu.
Erling Haaland za:mancity.com
reklama

Artur Boruc podsumował swój ostatni sezon

Artur Boruc  podsumował swój ostatni sezon
W polskiej piłce nie jest jeszcze tak różowo, jak mogłoby się wydawać. Nasza liga jest piękną bańką, ale wewnątrz wygląda zupełnie inaczej. Do tego doszły – nie ukrywajmy – moje lata i stan zdrowia, który nie pozwoliłby mi reprezentować barw Legii Warszawa na odpowiednim poziomie. Stąd więc wzięła się moja decyzja i… może na tym poprzestanę. Przyznam się, że nawet z perspektywy czasu nie mam pojęcia, co się stało. Można tylko domniemywać. Wydaje mi się, że osiągnięcie celu, którym przez tyle lat była gra w Europie, sprawiło, że ze wszystkich zeszło powietrze. Sądzę, że było trochę takiego myślenia na zasadzie: coś pokazaliśmy i nie musimy udowadniać już niczego w ekstraklasie. Przeżyłem swoje piłkarskie i prywatne życie na swoich zasadach. Myślę, że to jest dla mnie najważniejsze i to chyba najistotniejsza pointa tego, co się w moim życiu wydarzyło.
Artur Boruc za:legia.com

Krytyczne słowa Jerzego Dudka w stronę reprezentacji Polski

Krytyczne słowa Jerzego Dudka w stronę reprezentacji Polski
Rzuciło mi się w oczy to, że umiemy dobrze rozpocząć spotkanie, obejmujemy prowadzenie, ale później nie jesteśmy w stanie trzymać równie wysokiej intensywności i koncentracji. W drugich połowach gramy dosyć nerwowo, czasami wygląda to dramatycznie. Jestem bardzo ciekawy meczu z Belgią na Narodowym, bo on pokaże, ile wyciągnęliśmy z lekcji futbolu, jaką otrzymaliśmy w Brukseli. W Rotterdamie nasza reprezentacja pokazała, że umiemy postawić się faworytom, liczę na to także we wtorek.
Jerzy Dudek za:Przegląd Sportowy

Luis Enrique powstrzymał ochroniarzy przed złapaniem boiskowego intruza

Po końcowym gwizdku meczu z Czechami na boisko wbiegł chłopiec, który pognał prosto do reprezentantów Hiszpanii. Za chłopakiem pobiegli ochroniarze, ale gdy tylko całą sytuację dostrzegł Luis Enrique, kazał ochroniarzom zostawić chłopca i pozwolił mu przywitać się z jego idolami, w tym z Marco Asensio, który podarował mu koszulkę ;)
reklama

Manchester City odtworzył z Haalandę jego fotę z dzieciństwa

Haaland gotowy na podbój Premier League

Haaland gotowy na podbój Premier League

OFICJALNIE: Erling Haaland piłkarzem Manchesteru City!

OFICJALNIE: Erling Haaland piłkarzem Manchesteru City!
Mimo ogłoszenia transferu jeszcze w maju, dopiero dziś Erling Haaland został zaprezentowany jako nowy zawodnik Manchesteru City. Norweski napastnik podpisał kontrakt, na mocy którego będzie piłkarzem angielskiego klubu do końca czerwca 2027 roku. Borussia Dortmund otrzymała za sprzedaż swojej największej gwiazdy 60 milionów euro.
za:mancity.com
reklama