reklama

Zaskakujące zarobki Macieja Rybusa w Spartaku

Zaskakujące zarobki Macieja Rybusa w Spartaku
Maciej Rybus na zasadzie wolnego transferu przeszedł z Lokomotiwu do Spartaka Moskwa i związał się z rosyjskim klubem 2-letnim kontraktem. Według rosyjskiego dziennikarza, Iwana Karpowa, 32-latek będzie inkasować w nowym klubie 500 tysięcy euro za sezon gry, co jest niemal dwukrotną obniżką zarobków w stosunku do tego, co obrońca zarabiał w poprzednim zespole.
za:meczyki.pl
reklama

Haaland tłumaczy, dlaczego wybrał Manchester City

Haaland tłumaczy, dlaczego wybrał Manchester City
Urodziłem się w Anglii i kibicuję Manchesterowi City całe moje życie, wiem naprawdę dużo o tym klubie. Czuję się tu trochę jak w domu. Byłem na wielu meczach City. Dodatkowo uważam, że w Manchesterze City mogę jeszcze się rozwinąć i grać swoją najlepszą wersję futbolu.
Erling Haaland za:mancity.com

Artur Boruc podsumował swój ostatni sezon

Artur Boruc  podsumował swój ostatni sezon
W polskiej piłce nie jest jeszcze tak różowo, jak mogłoby się wydawać. Nasza liga jest piękną bańką, ale wewnątrz wygląda zupełnie inaczej. Do tego doszły – nie ukrywajmy – moje lata i stan zdrowia, który nie pozwoliłby mi reprezentować barw Legii Warszawa na odpowiednim poziomie. Stąd więc wzięła się moja decyzja i… może na tym poprzestanę. Przyznam się, że nawet z perspektywy czasu nie mam pojęcia, co się stało. Można tylko domniemywać. Wydaje mi się, że osiągnięcie celu, którym przez tyle lat była gra w Europie, sprawiło, że ze wszystkich zeszło powietrze. Sądzę, że było trochę takiego myślenia na zasadzie: coś pokazaliśmy i nie musimy udowadniać już niczego w ekstraklasie. Przeżyłem swoje piłkarskie i prywatne życie na swoich zasadach. Myślę, że to jest dla mnie najważniejsze i to chyba najistotniejsza pointa tego, co się w moim życiu wydarzyło.
Artur Boruc za:legia.com

Krytyczne słowa Jerzego Dudka w stronę reprezentacji Polski

Krytyczne słowa Jerzego Dudka w stronę reprezentacji Polski
Rzuciło mi się w oczy to, że umiemy dobrze rozpocząć spotkanie, obejmujemy prowadzenie, ale później nie jesteśmy w stanie trzymać równie wysokiej intensywności i koncentracji. W drugich połowach gramy dosyć nerwowo, czasami wygląda to dramatycznie. Jestem bardzo ciekawy meczu z Belgią na Narodowym, bo on pokaże, ile wyciągnęliśmy z lekcji futbolu, jaką otrzymaliśmy w Brukseli. W Rotterdamie nasza reprezentacja pokazała, że umiemy postawić się faworytom, liczę na to także we wtorek.
Jerzy Dudek za:Przegląd Sportowy
reklama

Luis Enrique powstrzymał ochroniarzy przed złapaniem boiskowego intruza

Po końcowym gwizdku meczu z Czechami na boisko wbiegł chłopiec, który pognał prosto do reprezentantów Hiszpanii. Za chłopakiem pobiegli ochroniarze, ale gdy tylko całą sytuację dostrzegł Luis Enrique, kazał ochroniarzom zostawić chłopca i pozwolił mu przywitać się z jego idolami, w tym z Marco Asensio, który podarował mu koszulkę ;)

Manchester City odtworzył z Haalandę jego fotę z dzieciństwa

Haaland gotowy na podbój Premier League

Haaland gotowy na podbój Premier League
reklama