reklama

Nastroje w Monachium wokół transferu ''Lewego''

Nastroje w Monachium wokół transferu ''Lewego''
reklama

''Grosik'' i Kamil Glik wjeżdżają w wakacyjny wieczór

''Grosik'' i Kamil Glik wjeżdżają w wakacyjny wieczór

Czesław Michniewicz tłumaczy decyzję Macieja Rybusa

Czesław Michniewicz tłumaczy decyzję Macieja Rybusa
Dowiedział się jako pierwszy o mojej decyzji, ale też wykazał się dużym zrozumieniem odnośnie tego, co się dookoła niego dzieje. Mówił też, że cały czas obserwuje kadrę. Zawodnicy, jak się z nimi tak rozmawia, oni rozumieją jego sytuację. Wszystko zależy od perspektywy. Można na to spojrzeć przez pryzmat "Rosja, wojna, brudne pieniądze, nie powinien grać", ale zawodnicy znają jego żonę, wiedzą, jak to wygląda. Żona Maćka jasno powiedziała, że ona do Polski nie chce przyjeżdżać. On musiał podjąć naprawdę trudną decyzję. Powiedział mi, że chce reprezentacji pomagać. Wiedział, że powołanie go do kadry nikomu by nie służyło, bo potrzebujemy spokoju. Chcę zaznaczyć jedną rzecz - ja nie powiedziałem nigdy, że wyrzucam go z reprezentacji. Nie mam takiego prawa! Mnie tutaj zaraz może nie być, a on dla Polski zagrał 66 meczów. Nie możesz tego przekreślić jedną decyzją, która spowodowana jest też rodziną. Nie można go tak potępiać.
Czesław Michniewicz za:Kanał Sportowy

Wieczysta Kraków sięga po kolejne głośne nazwiska!

Wieczysta Kraków sięga po kolejne głośne nazwiska!
Wieczysta Kraków zamierza powiększyć grono zawodników z bogatą przeszłością w PKO Ekstraklasie i na jej radarze znaleźli się Błażej Augustyn i Michał Mak. Środkowy obrońca wraz z końcem sezonu odszedł z Jagiellonii Białystok i jest obecnie wolnym agentem, więc krakowski zespół zamierza pozyskać go na zasadzie wolnego transferu. Z kolei o Michała Maka zespół z 4. ligi powalczy z... Wisłą Kraków, która chciałaby ściągnąć go ponownie w swoje szeregi. Mimo przeszłości w drużynie ''Białej Gwiazdy'' 30-latek jest jednak bliższy przejścia do Wieczystej, z którą prowadzi obecnie zaawansowane negocjacje.
za:transfery.info
reklama

''Lewy'' zawsze planował odejść do innej ligi

''Lewy'' zawsze planował odejść do innej ligi
Miałem okazję poznać prawdziwego Roberta, a nie jego wersję medialną, dlatego nie jestem zaskoczony jego obecną postawą. Robert od zawsze planował transfer do innej ligi. To było jego celem od początku gry w Bundeslidze, dlatego chęć odejścia nie jest dla mnie zaskoczeniem. Jest świadomą osobą i dojrzał, by zmienić otoczenie. Odkąd pamiętam, Robert nie miał planów zakończenia kariery w Niemczech i patrząc z tej perspektywy myślę, że i tak grał w Bayernie naprawdę długo. Szefowie klubu z Monachium od początku byli uświadamiani, że Bayern nie jest ostatnim klubem Roberta. Nie mogą być teraz zaskoczeni jego wolą odejścia.
Cezary Kucharski za:sport.pl

Gareth Bale wyląduje w Cardiff City?!

Gareth Bale wyląduje w Cardiff City?!
Gareth Bale po opuszczeniu Realu Madryt wciąż szuka klubu, w którym będzie kontynuować karierę. Mimo kilku poważnych ofert z Premier League Walijczyk może zdecydować się na zaskakujący ruch i przyjąć propozycję jego rodzimego Cardiff City FC. 32-latek był dziś widziany w siedzibie występującego w Championship klubu, gdzie miał okazję rozmawiać z trenerem drużyny, Stevem Morrisonem, a właściciel klubu - Vincent Tan - jest otwarty na ściągnięcie go do zespołu. Dla samego Bale'a byłaby to pierwsza w karierze okazja, by zagrać w barwach rodzimego klubu, bowiem jako senior występował wyłącznie w barwach Southampton, Tottenhamu oraz Realu Madryt.
za:walesonline.co.uk

Kuba Kosecki blisko sensacyjnej decyzji!

Kuba Kosecki blisko sensacyjnej decyzji!
reklama