reklama

Nie tak to miało wyglądać...

Nie tak to miało wyglądać...
reklama

PSG dopina gigantyczny transfer obrońcy!

PSG dopina gigantyczny transfer obrońcy!
PSG zamierza wzmocnić środek obrony sprowadzając z Interu Mediolan Milana Skriniara. Mistrzowie Francji złożyli już Włochom pierwszą ofertę za Słowaka opiewającą na 60 milionów euro, jednak ta została odrzucona, ponieważ ci oczekują za swojego gwiazdora co najmniej 70 milionów euro. Obie strony są jednak pozytywnie nastawione do dalszych negocjacji. Sam piłkarz doszedł już do porozumienia z paryżanami w kwestii 5-letniego kontraktu, na mocy którego będzie inkasować 7,5 miliona euro rocznie plus bonusy.
za:twitter.com/NicoSchira

Salihamidzić po rozmowie z ''Lewym''

Salihamidzić po rozmowie z ''Lewym''
Procentowe szanse na pozostanie Lewandowskiego w Bayernie? Na ten moment to 100 procent. 12 lipca to jego pierwszy dzień pracy i spodziewam się, że się zjawi. Ale nie myślę teraz o tym, ponieważ mieliśmy inne rzeczy do zrobienia i nadal mamy wiele do zrobienia. Odbyliśmy udaną rozmowę na Majorce. Byłem tam, Oliver Kahn również. Każda ze stron wyjaśniła swoje stanowisko. Rozmawialiśmy też o szczegółach, o których nie chcę teraz mówić. Jestem przekonany o tym, że zaistniałą sytuację można naprawić. Robert jest profesjonalistą, który ma wielkie cele. Dlatego można to naprawić. Czy Lewandowski będzie mógł odejść, jeśli pojawi się odpowiednia oferta? Tak jak powiedziałem, nigdy nie zajmuję się sprawami, które są w powietrzu. Mogę tylko powtórzyć, że on ma kontrakt do 2023 roku i 12 lipca powitamy go w Monachium na pierwszym treningu. Przynajmniej tego oczekuję.
Hasan Salihamidzić za:Abendzeitung Munchen

Dziś 35. urodziny Leo Messiego!

Dziś 35. urodziny Leo Messiego!
reklama

Andrew Redmayne ''wytańczył'' Australii awans na mundial

Andrew Redmayne ''wytańczył'' Australii awans na mundial

Imponujący wślizg Tchouameniego we własnym polu karnym

Array
Juranović wystawiał piłkę Pasaliciowi, jednak ten został uprzedzony przez Aureliena Tchouameniego, który imponującym wślizgiem wybił futbolówkę! I przy okazji wyciął Lucasa Digne'a...

Zakład bez ryzyka 500 zł. Wypłata zwrotu bez konieczości obrotu!

Odbierz zwrot do 500 zł za pierwszy nietrafiony kupon na Fuksiarz.pl!
Czytaj więcej...
reklama