reklama

Były napastnik Legii nie wierzy w awans Lecha

Były napastnik Legii nie wierzy w awans Lecha
Pierwszy mecz toczył się pod całkowitą kontrolą Karabachu. Mimo że mistrz Polski grał u siebie, swoją grę oparł na kontrach i uważam, że ta decyzja była uzasadniona. Nie wierzę jednak, żeby drużyna, która grała w ten sposób na własnym boisku, mogła się przeciwstawić Karabachowi w rewanżu, który u siebie prezentuje jakościowo zupełnie inną piłkę. Nie lekceważmy czynnika kibicowskiego - kibice są w stanie napędzić zespół i silnie go zmotywować. Karabach już w pierwszym spotkaniu stworzył sobie sporo sytuacji, a teraz na pewno będzie skuteczniejszy. Jestem przekonany, że awansuje. Trzeba to wyraźnie powiedzieć, że mistrz Polski nie ma szans. Niemniej, Lecha nie można zlekceważyć. To wciąż silna i niebezpieczna drużyna, a pierwszy mecz wyraźnie to pokazał. Doświadczenie i klasa zawodników Karabachu jest jednak znacznie wyższa. Myślę, że w rewanżu Lech zastosuje tę samą taktykę i oprócz kontrataków, będzie się opierał na "standardach". Jeśli Karabach zagra co najmniej tak samo jak w Poznaniu, ale z lepszym wykończeniem, wynik będzie inny.
Mahir Emreli za:weszlo.com
reklama

Czasem bywa i tak :P

Czasem bywa i tak :P

Harry Kane może zostać następcą Lewandowskiego!

Harry Kane może zostać następcą Lewandowskiego!
Jak podały niemieckie media, Harry Kane został wytypowany w Monachium na następcę Roberta Lewandowskiego. Włodarze ekipy mistrza Niemiec wierzą, że uda im się przekonać Polaka do wypełnienia kontraktu i odejścia dopiero po zakończeniu nadchodzącego sezonu. Wtedy też ''Bawarczycy'' spróbują sprowadzić Kane'a. Obecnie taki transfer jest niemożliwy do przeprowadzenia z powodów finansowych, jednak w 2023 roku Anglikowi pozostanie tylko rok kontraktu, co ma znacznie obniżyć jego rynkową cenę. Nawet jeśli Robert Lewandowski odejdzie z Monachium w obecnym okienku, Bayern będzie chciał ściągnąć na najbliższy rok tymczasowe zastępstwo, by następnego lata zgłosić się po Kane'a. Napastnik reprezentacji Anglii ma być otwarty na przenosiny do Monachium.
za:Sky Sport

Trzy kontuzje w Lechu Poznań przed rewanżem z Karabachem!

Trzy kontuzje w Lechu Poznań przed rewanżem z Karabachem!
John van den Brom poinformował podczas konferencji prasowej, że z powodu urazów na rewanżowy mecz eliminacji do Ligi Mistrzów z Karabachem nie przylecieli Dani Ramirez, Adriel Ba Loua oraz Afonso Sousa. Wszyscy trzej nabawili się kontuzji podczas sobotniego meczu o Superpuchar Polski. Żaden z urazów nie jest jednak poważny i piłkarze powinni być do dyspozycji trenera w kolejnych spotkaniach.
za:interia.pl
reklama

Co z klubowym futbolem w Ukrainie?

Co z klubowym futbolem w Ukrainie?

Natarczywy kibic zatrzymał Pepa Guardiolę

Pewien kibic zauważył jadącego późnym wieczorem na rowerze Pepa Guardiolę i... zaczął go gonić, krzycząc ''Bracie, zróbmy sobie zdjęcie!''. Po pewnym czasie trener City w końcu się zatrzymał i wystraszony zrobił sobie zdjęcie z fanem. Ten chciał jeszcze zbić z nim żółwia, ale Guardiola nawet na to nie zareagował i bardzo szybko odjechał na swoim rowerze...

Finaliści plebiscytu na Piłkarza Roku w Afryce

Finaliści plebiscytu na Piłkarza Roku w Afryce
reklama