Koulibaly zostanie piłkarzem Chelsea!

Dziennikarz Gianluca Di Marzio poinformował, że Kalidou Koulibaly zostanie nowym zawodnikiem Chelsea. Piłkarz doszedł do pełnego porozumienia w kwestii 5-letniego kontraktu, na mocy którego będzie zarabiać 10 milionów euro rocznie. Kwota transferu ma zamknąć się w 40 milionach euro. Negocjacje między Napoli a Chelsea są już w zaawansowanej fazie i mają zakończyć się już w środę.
za:gianlucadimarzio.com

Zawsze jedna okazja mniej do porażki

Radosław Murawski zabrał głos po blamażu Lecha z Karabachem

Przyjeżdżając do Baku wiedzieliśmy, że będziemy mierzyć się z zespołem o bardzo dużej jakości i to na jego terenie, więc scenariusz na to spotkanie był do przewidzenia pod tym względem, że to rywale będą dominować. My jednak strzeliliśmy gola już w pierwszej minucie i pokazaliśmy w ten sposób, że nie zamierzaliśmy się w tym spotkaniu tylko bronić. W drugiej połowie straciliśmy już kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami, brakowało nam jakości w podaniach, popełnialiśmy też proste błędy, a to najbardziej boli, bo gole, które straciliśmy były efektem naszych pomyłek. Wynik 1:5 można niestety nazwać blamażem, jaki nie powinien nam się przydarzyć.
Radosław Murawski za:lechpoznan.pl

Kolejny ''Canarinho'' przybywa do Barcelony!

Trochę się w polskiej piłce pozmieniało...