reklama

Klopp ocenił debiut Darwina Nuneza

Klopp ocenił debiut Darwina Nuneza
Nunez to środkowy napastnik, ale może też być ustawiany na skrzydle. Zobaczymy, gdzie będzie grał. Było już widać, że koledzy go szukają. Na razie odbył tylko trzy treningi z drużyną. Myślę, że po trzecim sprincie jego płuca były blisko wybuchu. Prawie zabiliśmy go takimi podaniami, ale wychodził do piłki. Był niebezpieczny.
Juegen Klopp za:goal.com
reklama

Puchacz odpowiada na krytykę ze strony kibiców

Puchacz odpowiada na krytykę ze strony kibiców
Dużo czasu poświęcam na trening dośrodkowań. Jako, że jestem bocznym obrońcą, to często jest tak, że po treningach zostajemy - my, obrońcy czy skrzydłowi - i dośrodkowujemy. To jest farmazon z tymi wrzutkami. Jak dla mnie to kibice mogą tak mówić do końca mojej piłkarskiej kariery. Dla mnie to wszystko jest spoko, te memy też. Taka przykleiła się do mnie łatka, chociaż to farmazon. Ale mogą sobie ludzie tak mówić. Do Roberta Lewandowskiego przykleiła się łatka "bez glutenu". Mnóstwo jest takich łatek. Ja w swojej karierze wiele razy dośrodkowywałem piłkę i z tego padały bramki, mam dużo asyst - więcej niż goli. Asystuję więc... wrzuta jest dobra, wariacie.
Tymoteusz Puchacz za:''Po Gwizdku''

Sterling pożegnał się z Manchesterem City

Sterling pożegnał się z Manchesterem City
Siedem sezonów, jedenaście drużynowych trofeów, wspomnienia na całe życie. Do sztabu szkoleniowego, który przez lata odgrywał ogromną rolę w moim rozwoju. Do moich kolegów z drużyny, którzy stali się kimś więcej niż osobami, z którymi dzielę boisko. Do personelu klubu i kibiców, którzy niestrudzenie wspierali drużynę, i wszystkich zaangażowanych w Manchester City. Mój szacunek dla was nie mógłby być większy. Co to była za przygoda! Jestem wdzięczny za wszystkie wzloty i upadki. Pojawiające się czasami upadki testowały moją siłę i weryfikowały różne postanowienia, ale pozwoliły mi na to, by stanąć teraz przed wami jako najlepsza wersja samego siebie. Przyjechałem do Manchesteru jako 20-latek. Dzisiaj wyjeżdżam jako mężczyzna. Dziękuję za niekończące wsparcie. Noszenie koszulki Manchesteru City było zaszczytem.
Raheem Sterling za:twitter.com/sterling7

''Lewy'' wyleci z Bayernem na przedsezonowe tournee?

''Lewy'' wyleci z Bayernem na przedsezonowe tournee?
reklama

Temat transferu Drągowskiego do Espanyolu upadł

Temat transferu Drągowskiego do Espanyolu upadł

Robert Lewandowski pojawił się na treningu Bayernu Monachium

Zgodnie z zapowiedziami Polak nie zamierza strajkować i po przebytych wczoraj testach medycznych stawił się dziś na treningu ''Bawarczyków''.

Efektowny gol ''raboną'' Angela Di Marii na treningu Juve

reklama